Dzisiaj jest piątek, 19 października 2018 r., 292 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
PPN1

Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Zwoleniu odbyły nietypową wycieczkę. Tym razem udały się do zakładu krawieckiego Małgorzaty Mroczek, gdzie oprócz tajników związanych z zawodem poznały też różne krawieckie sztuczki.



kategoria: Aktualności,PPN1, odsłon: 2013
PPN1

Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Zwoleniu odbyły wyjątkową lekcję gotowania. W role nauczyciela wcieliła się kucharka Anna Płachta, która zdradziła 3-latkom biorącym udział w zajęciach wiele swoich sekretów. 



kategoria: Aktualności,PPN1, odsłon: 1879

12 lutego w Publicznym Przedszkolu nr 1 w Zwoleniu odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia przedszkolna szatnia, niczym za sprawą czarodziejskiej różdżki zmieniła się w pięknie przystrojoną salę balową. Były wspólne tańce, konkursy, fantastyczny wodzirej oraz pamiątkowe fotografie. 



kategoria: Gmina Zwoleń,Aktualności, PPN1, odsłon: 3461
foto: PPN1

21 i 22 stycznia obchodziliśmy wyjątkowe święta. Mowa oczywiście o Dniu Babci i Dziadka. Są to niewątpliwie jedne z najsympatyczniejszych świąt w ciągu roku. Wnuczęta wyrażają wówczas swoją wdzięczność, miłość i przywiązanie do dziadków. W Publicznym Przedszkolu nr 1 uroczyste spotkania z tej okazji trwały cały tydzień. 



kategoria: Aktualności,PPN1, odsłon: 2644

W miniony poniedziałek, 23 grudnia w Publicznym Przedszkolu w Zwoleniu odbyły się bajkowe jasełka. Redakcja Zwolen24  towarzyszyła przedszkolakom w Tym wyjątkowym dniu. Tylko u nas możecie zobaczyć video oraz obszerną galerią zdjęć z tego wydarzenia.



kategoria: Top,Aktualności, PPN1, odsłon: 3816
PPN1

W miniony wtorek, 10 grudnia przedszkolaków z Publicznego Przedszkola odwiedził Święty Mikołaj, którego przywitano słowami: „Witaj Święty Mikołaju. Upragniony Gościu z nieba! Racz udzielić swoich darów, daj nam co potrzeba.” 



kategoria: Aktualności,PPN1, odsłon: 1554

Publiczne Przedszkole nr 1 w Zwoleniu zyskało nowe oblicze. Wszystko za sprawą kolorowej i bajkowej elewacji. Zakończyły się właśnie prace związane z jej odnową. Inwestycja opiewała na kwotę ponad 20 tysięcy złotych.



kategoria: Aktualności,PPN1, odsłon: 2662

Rozpoczęły się właśnie prace związane z malowaniem elewacji zewnętrznej Publicznego Przedszkola nr 1 w Zwoleniu. Inwestycja opiewa na kwotę ponad 20 tysięcy złotych.



kategoria: Aktualności,PPN1, odsłon: 2147
PPN1

W Przedszkolu Publicznym nr 1 w Zwoleniu przybyło 54 pełnoprawnych przedszkolaków, które w miniony wtorek złożyły ślubowanie.



kategoria: Aktualności,PPN1, odsłon: 2856
PPN1

Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 1 w Zwoleniu miały okazję uczestniczyć w niezwykłej lekcji, którą poprowadził pszczelarz - Andrzej Padewski. Pszczelarz ku zdziwieniu maluchów przyniósł również pszczoły.



kategoria: Aktualności,PPN1, odsłon: 1904

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:



Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Gózd
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM FAJNY ROWER
SPRZEDAM FAJNY ROWER
Sprzedam fajny rower.Rower otrzymałem/am jako prezent na komunię. Stan bardzo dobry. Przeznaczony dla dzieci w wieku 9-13lat. Rower idealnie sprawdza się w terenach wyboistych. Skutecznie hamuje dzięki 2 hamulcom szczękowym typu V-Brake. Hamulce te zbudowa...
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook