0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI

W sobotę o godzinie 9:30 w hali Politechniki przy ulicy Chrobrego w Radomiu piłkarze ręczni UMKS Orlęta Zwoleń zagrają swoje pierwsze oficjalne mecze tego sezonu w Mazowieckiej Lidze Piłki Ręcznej juniorów młodszych. Drużyna trenera Jerzego Markiewicza jest w niezłej formie, a najlepszym tego dowodem pierwsze miejsce w silnie obsadzonym towarzyskim turnieju w Regiminie.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 749

Dobra forma piłkarzy ręcznych UMKS Orlęta Zwoleń. W czwartek 25 sierpnia drużyna trenera Jerzego Markiewicza wygrała w Radomiu turniej w kategorii juniorów młodszych o Puchar Prezesa AZS Radom.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 839

Piłkarska drużyna 11-latków Zwolenianki Zwoleń wygrała turniej z okazji Dni Lipska. Podopieczni trenera Marcina Guza nie mieli sobie równych. Zwyciężyli we wszystkich meczach i mieli imponujący bilans bramek 30:1.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 1028

Piłkarze ręczni UMKS Orlęta Zwoleń szykują formę na nowy sezon. Przez dziesięć dni sierpnia 18-osobowa grupa zawodniczek i zawodników ze Zwolenia przebywała na obozie w Kielcach. Trenowali, grali sparingi, ale też mieli ciekawe wycieczki i zajęcia na basenie.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 1097

Kacper Smaga, Kacper Marzęda oraz Damian Spytek razem z reprezentacją Mazowsza zdobyli złote medale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Finałowe zawody rozegrano we Wrocławiu. W meczu decydującym o tytule Mistrza Polski zespół Mazowsza pokonał 41:33 gospodarzy z Dolnego Śląska.

kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 1903

Blisko 1200 kilometrów pokonali w biegu i na rowerze mieszkańcy Zwolenia. Symboliczną sztafetę z okazji Światowych Dni Młodzieży zorganizowało Stowarzyszenie Zwoleń Biega. 119-kilometrową trasę wokół powiatu zwoleńskiego pokonało kilkadziesiąt osób.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 1032

Reprezentanci MPKS Zwoleń już po raz ósmy brali udział w Międzynarodowej Parafiadzie Dzieci i Młodzieży. Sprawdziła się chyba magia liczb, bo tegoroczny start w Warszawie przyniósł osiem miejsc na podium.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 1131

Dobre występy na parkietach Mazowsza, srebrny medal w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, powołania do młodzieżowej kadry Polski i województwa. To był bardzo udany sezon dla piłkarzy ręcznych UMKS Orlęta Zwoleń. Podopiecznych Jerzego Markiewicza doceniły też władze miasta.

kategoria: Aktualności,Sport, Gmina Zwoleń, odsłon: 1730

Ponad stu zawodników i 30 drużyn uczestniczyło w turnieju Streetball 2016 w Goździe. Okazało się, że koszykówka uliczna jest nie tylko widowiskowa, ale cieszy się też sporym zainteresowaniem.

kategoria: Aktualności,Sport, Gmina Gózd, odsłon: 1850

Szczypiorniak w Zwoleniu trzyma się mocno. Ostatnie tygodnie przyniosły kolejne sukcesy. Drużyna młodzików UMKS Orlęta zajęła piąte miejsce w silnie obsadzonym turnieju w Puławach. Zespół reprezentujący Szkołę Podstawową im. Jagiełły został czwartą drużyną Mazowsza w ogólnopolskiej imprezie "Szczypiorniak na Orliku".

Informacje:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413