Dzisiaj jest czwartek, 23 maja 2019 r., 143 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
columbusenergy
Co ciekawego będzie działo się w ten weekend w naszym regionie?
Dodał: KamZap, 08-06-2018 09:00, odsłon: 648
Fot. archiwum
Fot. archiwum

W rozpoczynający się dzisiaj weekend będziemy mogli podziwiać zmagania biegaczy, kolarzy oraz tancerzy. Będzie również uroczystość o charakterze patriotycznym. Sprawdźcie jak możecie spędzić najbliższe dni.

Sobota

W sobotę 9 czerwca w Zwoleniu obchodzona będzie 72 rocznica bitwy stoczonej przez partyzantów „Zagończyka” z  żołnierzami Armii Czerwonej. W programie między innymi bieg, rajd rowerowy, rekonstrukcja historyczna i występy artystyczne.Szczegóły na temat tego wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

W sobotę w amfiteatrze nad Jeziorem Kozienickim już po raz piąty do walki staną tancerze breakdance z całej Polski w czasie Kozienice City Breakers vol. 5. Od godz. 15:00 będziemy mogli podziwiać popisy doświadczonych bboy’ów walczących o nagrody rzeczowe i finansowe. TUTAJ piszemy więcej o tym turnieju. Patronat medialny nad imprezą sprawuje nasza redakcja.

 


W sobotę czeka nas także VIII Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego na dystansie 5 i 10 km. Impreza co roku cieszy się dużą popularnością i frekwencją. Nawet jeśli sami nie bierzecie udział w biegu możecie dopingować swoich znajomych na trasie. Więcej o imprezie przeczytanie TUTAJ. Patronat medialny nad imprezą sprawuje nasza redakcja.


Niedziela

W niedzielę 10 czerwca Kozienice staną się gospodarzem kolejnego etapu Lotto Poland Bike Maraton. Miasteczko kolarskie będzie znajdowało się na stadionie miejskim przy ulicy Sportowej. Warto przyjść i zagrzewać kolarzy do walki zwłaszcza, że w wyścigu startują kolarze z klubu Energia Kozienice MTB, którzy w poprzednich etapach odnieśli niejeden sukces. Harmonogram wyścigów przedstawia się następująco: 10:45 Dystans MINI CROSS, 11:15 Dystans FAN, 12:30 Dystans MINI, 12:30 Dystans MAX.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook