Dzisiaj jest środa, 27 maja 2020 r., 148 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
SamOnline
"Z Tobą być..." czyli Piękni i Młodzi na XXVII Czarnoleskich Spotkaniach Sobótkowych
Dodał: MaG, 01-06-2018 13:39, odsłon: 7408
fot. Oficjalny fanepage zespołu Piękni i Młodzi
fot. Oficjalny fanepage zespołu Piękni i Młodzi

Koncert znanego i bardzo lubianego zespołu disco polo Piękni i Młodzi, występ lidera zespołu Wawele, widowisko „Tańczące fontanny” i pokaz sztucznych ogni. To tylko kilka z atrakcji jakie czekają 23 czerwca w ramach XXVII Czarnoleskich Spotkań Sobótkowych.

Tradycyjnie impreza podzielona będzie na kilka części. O godzinie 17:00 i 17:15 spod Pałacu Przeździeckich wystartują uczestnicy Czarnoleskiego Biegu oraz Marszu Po Zdrowie. Do Mistrza Jana udadzą się pieszo, pokonując 7,5 kilometrową trasę.


Artystycznie w parku
Na godzinę 16:00 zaplanowano oficjalne otwarcie uroczystości w Czarnolesie. Na scenie amfiteatru w parku poznamy laureatów Konkursu Literackiego "O Dzban Czarnoleskiego Miodu", a także zdobywców Nagrody im. Jana Kochanowskiego. Dla wszystkich odbędzie się również wernisaż wystawy pokonkursowej „Foto-Poetica”.  W amfiteatrze zaprezentowany odbędzie się również koncert muzyki filmowej w wykonaniu tria  kameralnego Filharmonii Świętokrzyskiej


O godz. 18:00 goście, artyści z zespołów folklorystycznych i członkowie grup rekonstrukcji historycznych udadzą się na tradycyjny korowód sobótkowy, który zwieńczony będzie obrzędami i degustacją miodu z czarnoleskich lip.


Hitowy wieczór
O godzinie 19 na dużej scenie odbędzie się wręczenie nagród za udział w Czarnoleskim Biegu oraz Marszu po zdrowie. Tuż po wręczeniu zaplanowano występy grup folklorystycznych.    

 


Na godzinę 20:00 zaplanowano występ Jana Wojdaka lidera zespołu Wawele oraz kabaretu OTTO. Hitem wieczoru będzie koncert zespołu disco polo Piękni i Młodzi. Zespól, który powstał  w 2012 roku w Łomży w ciągu kilku misięcy zdobyli bardzo duża rzeszę fanów tego typu muzyki.  W skład zespołu wchodzą Madzia, Dawid, Daniel i od 2015 roku DJ KOKSU. W trakcie sobotniego koncertu nie zabraknie największych przebojów takich jak Niewiara, Ona jest taka cudowna, Kocham się w tobie, Jedno słowo, Wyśmienicie (razem z zespołem Playboys).


Tuż po koncercie gwiazdy wieczoru odbędzie się wspólna zabawa świętojańska, która potrwa do 2 w nocy. Serdecznie zapraszamy.

    
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook