Dzisiaj jest sobota, 15 sierpnia 2020 r., 228 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Orlen w Zwoleniu zaprasza dziś do strefy "Moje miejsce na Ziemi"
Dodał: DL, 30-08-2019 11:33, odsłon: 1429
Fot. Google Maps
Fot. Google Maps

Gry i zabawy dla dzieci z animatorami oraz moc informacji o konkursie Moje miejsce na Ziemi – to wszystko w specjalnej strefie, która w dniu dzisiejszym w godzinach 12:00 – 18:00 czekać będzie na odwiedzających na terenie stacji benzynowej PKN ORLEN przy ul. Armii Krajowej 1. Wstęp wolny!

Fundacja „ORLEN – DAR SERCA” przyzna w sumie, aż 400 grantów na łączną kwotę 2 mln złotych społecznościom lokalnym z terenu całej Polski w ramach nowego programu grantowego „Moje miejsce na Ziemi”. Dziś o godzinie 12 przy stacji benzynowej Orlen mieszczącej się przy ulicy Armii Krajowej 1, stanie specjalna strefa otwarta dla wszystkich mieszkańców i przyjezdnych.

 

Celem Konkursu jest wspieranie mieszkańców w działaniach na rzecz ich społeczności. Podejmowane inicjatywy mają budować kapitał społeczny na lokalnym poziomie. Konkurs prowadzony jest z myślą o tych, którzy mają pomysł i energię, żeby zmieniać swoje miejsce na Ziemi.

 

O granty w wysokości od 3 do 15 tysięcy złotych mogą ubiegać się organizacje, koła czy stowarzyszenia, które mają pomysł na to, jak powinno zmienić się ich najbliższe otoczenie. Osoby fizyczne także mają szansę zrealizować swój pomysł na zmianę w najbliższym otoczeniu kontaktując się z lokalną organizacją pozarządową i wspólnie z nią składając wniosek. Projekty mogą dotyczyć obszarów takich jak sport, bezpieczeństwo, edukacja, historia, kultura czy ekologia.

 

Najlepsze projekty wybierze specjalna komisja konkursowa. Środki finansowe otrzymają organizacje, które najlepiej uzasadnią potrzebę realizacji projektu i zaproponują atrakcyjne, innowacyjne działania na rzecz swojej społeczności. Zwycięskie projekty poznamy już 8 października.

 

Wnioski można składać od 17 do 30 września poprzez generator wniosków dostępny na stronie: www.orlendarserca.pl

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://www.orlendarserca.pl/PL/Pomoc/Strony/Moje-miejsce-na-ziemi.aspx
   
Skontaktuj się z autorem tekstu: DL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
LAPTOP SPRZEDAM
LAPTOP SPRZEDAM
Laptop hp 250 G6 używany w świetnej cenie oczywiście negocjacje też uznaje. Wszystkie szczegóły podaję poniżej:Przekątna ekranu [cal]: 15.6Rozdzielczość ekranu: 1366 x 768Procesor: Intel Core i5-7200UPamięć RAM [GB]: 4Dysk SSD [GB]: 128Bateria wyjmo...
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook