Dzisiaj jest wtorek, 19 marca 2019 r., 78 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
(Wideo, zdjęcia) W Gminie Policzna przebudowano ważną drogę. W sobotę było oficjalne otwarcie
Dodał: MarBas, 27-06-2017 08:20, odsłon: 3790
fot. Anita Grotkowska
fot. Anita Grotkowska

Około 4 kilometry drogi powiatowej, prowadzącej od Czarnolasu w stronę Garbatki-Letnisko zostało w tym roku przebudowane dzięki środkom z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, budżetu powiatu zwoleńskiego oraz budżetu gminy Policzna. W sobotę oficjalnie oddano drogę do użytku.

Oficjalne otwarcie drogi poprzedziło Czarnoleskie Spotkania Sobótkowe, a wydarzenie zgromadziło wiele osób. Obecni byli gospodarze, czyli wójt Tomasz Adamiec i starosta Waldemar Urbański, a także zaproszeni goście, w tym m.in. członek zarządu województwa Rafał Rajkowski czy poseł Leszek Ruszczyk.

 

- Mówi się, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Cieszę się bardzo, że coraz więcej dobrych dróg prowadzi do Czarnolasu. Z tego miejsca w imieniu mieszkańców Czarnolasu, Gródka oraz wszystkich użytkowników chciałbym podziękować przede wszystkim panu marszałkowi Rafałowi Rajkowskiemu za wkład i pieniądze za które mogła być ta droga wykonana. Dziękuję panu staroście za hojność i proszę o nas dalej pamiętać. Dziękuję również Radzie Powiatu Zwoleńskiego, Radzie Gminy Policzna oraz sołtysom zainteresowanym tą inwestycją - mówił wójt Tomasz Adamiec.

 

Dobrą współpracę z Gminą Policzna podkreślał również Rafał Rajkowski. - Niezmiernie się z tego cieszę, bo po to jesteśmy, żeby działać na rzecz społeczności lokalnych - zaznaczył.

 

Przebudowa kosztowała ponad milion złotych, a 2/3 kosztów pokryło dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Wkład własny wspólnie poniosły gmina Policzna (188 tys.) i powiat zwoleński (205 tys. zł). Razem pozwoliło to remont około 4 km asfaltowej jezdni.

   
Skontaktuj się z autorem tekstu: MarBas
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
DAM PRACE - RECEPCJONISTKA
DAM PRACE - RECEPCJONISTKA
ZATRUDNIĘ OSOBĘ DO PRACY NA RECEPCJI. KONTAKT: 519 188 682
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook