Dzisiaj jest sobota, 07 grudnia 2019 r., 341 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Najmłodsi świętowali w Dzień Edukacji Narodowej
Dodał: anex, 16-10-2015 12:59, odsłon: 1997

"Takie jest nasze przedszkole" – to tytuł tegorocznej uroczystości przygotowanej przez dzieci najstarsze 5-letnie z oddziału III Publicznego Przedszkola Nr 1 w Zwoleniu. Przedszkolaki pod kierunkiem wychowawczyni Małgorzaty Pawlik-Paduch zaprezentowały w 14 października program artystyczny związany z obchodani Dnia Edukacji Narodowej.

W trakcie programu artystycznego w ten wyjątkowy dzień grupa małych reporterów lokalnej gazety "odwiedziła przedszkole". Każdy z reporterów ciekawy był wypowiedzi dzieci, co czas tu razem miło spędzają. Powodem wizyty był artykuł do lokalnej gazety o Dniu Nauczyciela. Reporterzy przeprowadzili wywiad z dziećmi, zrobili zapiski oraz pamiątkowe zdjęcia.

 

W podziękowaniu dzieci wręczyły wszystkim pracownikom przedszkola oraz zaproszonym gościom kwiaty z życzeniami: "Zdrowia i zadowolenia. By w przedszkolu było miło, aby wszystko się spełniło, aby uśmiech zawsze na twarzach gościł, aby takich wychowanków, każdy im zazdrościł" Pamiątką tego wyjątkowego spotkania było również wydanie specjalne gazetki "Kuriera Przedszkolnego" z artykułem z relacj z wywiadu.

 

Na zakończenie uroczystości wiele ciepłych życzeń złożyła wszystkim pracownikom dyrektor przedszkola Małgorzata Krok. Życzyła zadowolenia z pracy, wdzięczności dzieci i rodziców.


Skontaktuj się z autorem tekstu: anex
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook