Dzisiaj jest niedziela, 19 maja 2019 r., 139 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
https://www.facebook.com/sitarski.ireneusz/
Dzieci z Publicznego Gimnazjum obejrzały znaną sztukę teatralną
Dodał: anex, 05-10-2015 09:34, odsłon: 1946
fot. gimnazjum-zwolen.pl
fot. gimnazjum-zwolen.pl

W ramach projektu edukacyjnego „Teatr moja pasja” kilkunastoosobowa grupa dziewcząt z klasy 2b i 3a wraz z opiekunem projektu – panią Elżbietą Chachlowską obejrzała sztukę znaną w całej Polsce. Na deskach teatru w miniony piątek wystawiana była fenomenalna komedia pt. „Szalone nożyczki”.

Przedstawienie bardzo spodobało się uczniom. Komedia wystawiona na deskach radomskiego teatru rozbawiła wszystkich do łez. Sprawdźcie co sami uczniowie sądzą o spektaklu.

 

- Występ był rewelacyjny, a aktorzy fantastycznie odegrali swoją rolę . My także mogliśmy się włączyć w śledztwo, zadając pytania i decydując o zakończeniu opowiadanej w spektaklu historii. Mogliśmy także porozmawiać z aktorami za kulisami, co było także bardzo ciekawe. Spektakl bardzo mi się podobał. Nie mogę doczekać się następnego wyjazdu... - powiedziała uczennica klasy drugiej Daria Wątorska.

 

Karolina Winiarek z klasy trzeciej ma jedno zastrzeżenie, dla niej przedstawienie było... za krótkie. - Sztuka była genialna! Bardzo zabawna, intrygująca i interesująca. Aktorzy nie mogli być lepiej dobrani do swoich rol. W skrócie przedstawienie super, w każdym aspekcie, godne polecenia, ma tylko jedna wadę... za krótkie! - stwierdziła Karolina.

 

Dzieci doceniły grę aktorską oraz poczucie humoru, a przede wszystkim fakt, że same mogły wziąć udział w spektaklu. Liczą na ponowne spotkanie ze sztuką i nie mogą doczekać się kolejnego wyjazdu.

Skontaktuj się z autorem tekstu: anex
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook