Dzisiaj jest niedziela, 26 stycznia 2020 r., 26 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Marek Oczkowski zrezygnował! Zwolenianka ma nowego trenera
Dodał: , 01-10-2016 19:40, odsłon: 3180

Od soboty grająca w Lidze Okręgowej piłkarska drużyna Zwolenianki Zwoleń ma nowego trenera. Po sześciu latach z pracy w klubie zrezygnował Marek Oczkowski. Taką decyzję podjął po wyjazdowej porażce 1:3 z Zamłyniem Radom. Nowym trenerem Zwolenianki od poniedziałku będzie 48-letni Grzegorz Ciszewski.

- Decyzję o rezygnacji podjął sam trener. Nastąpiło chyba zmęczenie materiału, a ostatnie wyniki też nie były najlepsze – mówi Paweł Pilecki, prezes Zwolenianki. - Mam nadzieję, że nowy trener wprowadzi powiew świeżości do drużyny, bo jest to nam chyba potrzebne – dodaje.

 

W sobotę grająca w Lidze Okręgowej drużyna Zwolenianki przegrała na wyjeździe 1:3 z Zamłyniem Radom. Po dziewięciu kolejkach piłkarze prowadzeni przez trenera Marka Oczkowskiego z zaledwie jednym zwycięstwem na koncie i bilansem 5 punktów zajmują w tabeli trzecie miejsce od końca. To właśnie ostatnie słabe wyniki przelały czarę goryczy i trener Oczkowski zrezygnował z pracy w Zwoleniance, z którą po powrocie był związany od 2010 roku. W tym czasie wprowadził klub do czwartej ligi.

 

Od poniedziałku treningi będzie prowadził 48-letni Grzegorz Ciszewski. Ostatnio związany z drużyną Partyzanta Radoszyce. Wcześniej pracował w Unii Skierniewice, Okęciu Warszawa i Polarze Wrocław.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu:
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook