Dzisiaj jest czwartek, 04 czerwca 2020 r., 156 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fabryka Domów Bogucin
Start rozgrywek piłkarskich przesunięty
Dodał: MaG, 11-03-2020 17:15, odsłon: 414

Mecze zaplanowane na najbliższy weekend nie dojdą do skutku. Mazowiecki Związek Piłki Nożnej przynajmniej do 30 marca wstrzymał start rozgrywek. Część klubów zawiesiła zajęcia sportowe dla dzieci.

Koronawirus mocno daje się we znaki również środowisku sportowemu w całym regionie radomskim. Niższe ligi piłkarskie od IV ligi do klasy B, miały wznowić wiosenne zmagania w najbliższy weekend. Rozważano jeszcze wczoraj, że część  spotkań mogłoby się odbyć przy pustych trybunach. Czekano na wytyczne z Polskiego Związku Piłki Nożnej. Ostatecznie Mazowiecki Związek Piłki Nożnej nie czekał z decyzją i już we wtorek odwołał wszelkie rozgrywki w województwie, od czwartej ligi, aż po klasę B. Stołeczny związek zakazał też rozgrywanie turniejów towarzyskich i sparingów.
 
"Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, że w związku z epidemią koronawirusa z dniem dzisiejszym zawiesza rozpoczęcie rundy wiosennej sezonu 2019/2020 oraz konsultacje szkoleniowe do dnia 30 marca 2020 roku. Zalecamy również odwołanie wszelkich meczów sparingowych i turniejów. Mazowiecki ZPN w ww. terminie nie będzie wyznaczał sędziów.
 
Ponadto informujemy, że zgodnie z § 6 ust. 3 litera „b” Regulaminu Rozgrywek Mazowieckiego ZPN okno transferowe również ulega przesunięciu i zakończy się wraz z rozpoczęciem rozgrywek w danej klasie" - czytamy w komunikacie MZPN.
 
Kiedy i w jakich terminach mecze będą powtórzone, tego na razie nie wiadomo.
 

W środę kolejne kluby z naszego regionu publikowały na portalach społecznościowych, że odwołują treningi dla dzieci i młodzieży. To największy dowód na to, że sytuacja zrobiła się bardzo poważna i nie wiadomo jak długo potrwa.

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook