Dzisiaj jest czwartek, 23 maja 2019 r., 143 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
columbusenergy
18 Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Burmistrza Zwolenia
Dodał: KamZap, 24-05-2018 16:28, odsłon: 912
fot. archiwum
fot. archiwum

10 i 12 maja w hali P.S.P. oraz Z.S.R.T. w Zwoleniu odbył się 18 Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Burmistrza Zwolenia. Przez dwa dni między sobą mecze rozgrywało pięć zespołów. Zwoleńskie "Orlęta" poza finałem.

Pierwszego dnia w hali P.S.P. rywalizowały dziewczęta i chłopcy z klas szóstych i młodszych . Wśród dziewcząt bezkonkurencyjny był A.Z.S. Radom przed P.S.P. Przysucha oraz ‘’Orlętami’’ Zwoleń. Również wśród chłopców najlepsi byli goście, tym razem z KSZO Ostrowiec przed P.S.P. Przysucha oraz gospodarzami - ‘’Orlętami’’ Zwoleń.

 

Opiekunami zwoleńskich zespołów byli Hanna i Robert Kazirodek oraz Krzysztof Stypiński. W  sobotę 12 maja na dwóch halach rywalizowali ich starsi koledzy z klas trzecich gimnazjalnych i młodszych. W eliminacjach w grupie A rozgrywanych na hali P.S.P. przy ulicy Ludowej najlepsi byli po pasjonującej walce byli chłopcy z K.S. Uniwersytet Radom przed ‘’Azotami’’ Puławy i A.Z.S. Lublin.

 

W drugiej grupie grającej w hali Z.S.R.T. walczyli gospodarze - ‘’Orlęta’’ Zwoleń. Podopieczni Jerzego Markiewicza byli o krok od awansu do finału, przegrywając po dramatycznym meczu ze zwycięzcami turnieju K.S.Z.O. 25:27. Nasi chłopcy pokonali później ‘’Bursę’’ Puławy 27:24. W meczu K.S.Z.O – ‘’Bursa’’ padł wynik 15:6. W meczu finałowym Ostrowiec okazał się lepszy od Radomia  w stosunku 29:18. Zmęczone i przetrzebione kartkami ‘’Orlęta’’ w meczu o trzecią lokatę przegrały z ‘’Azotami’’ 25:20. Piąte miejsce zajęła ‘’Bursa’’ wygrywając z A.Z.S. 27:25. Najlepszym zawodnikiem uznano Patryka Iskrę z Radomia, najlepszym bramkarzem został Sieniek Bartek z K.S.Z.O, a królem strzelców Daniłko Adrian ze Zwolenia. W meczu towarzyskim dziewcząt ‘’Bursa’’ pokonała ‘’Orlęta’’ 15:12. Na  zawodach obecna była burmistrz Zwolenia Bogusława Jaworska.

Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook