Dzisiaj jest środa, 19 grudnia 2018 r., 353 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fabryka Domów Bogucin
Bomba w sądzie w Zwoleniu. To był fałszywy alarm
Dodał: , 04-04-2017 15:31, odsłon: 2785
Fot. KPP Zwoleń
Fot. KPP Zwoleń

We wtorek o godzinie 10:29 dyżurny zwoleńskiej policji otrzymał informację o możliwym ładunku wybuchowym, który miał zostać podłożony w budynku Sądu Rejonowego w Zwoleniu. Okazało się, że był to fałszywy alarm. Głupi żart postawił na nogi wszystkie służby. Policja prowadzi czynności, które mają ustalić sprawcę tego przestępstwa.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu we wtorek o godzinie 10.29 został poinformowany przez Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego o podłożonym ładunku wybuchowym w Sądzie Rejonowym w Zwoleniu. Alarm na szczęście okazał się fałszywy.

 

Na numer alarmowy 112 zadzwonił anonimowy mężczyzna, który poinformował, że w budynku Sądu Rejonowego w Zwoleniu została podłożona bomba. Policja natychmiast uruchomiła swoje procedury. W stan gotowości zostały postawione służby ratownicze i techniczne. Ewakuowano pracowników sądu oraz pasażerów dworca PKS.

 

- Policyjni pirotechnicy bardzo dokładnie sprawdzili budynek sądu i teren do niego przyległy, szukając ewentualnego ładunku. Niczego jednak nie znaleziono. Alarm okazał się fałszywy – informuje Agnieszka Kołdej z Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu.

 

Zwoleńscy policjanci podjęli czynności zmierzające do ustalenia osoby, która zgłosiła fałszywe zawiadomienie o podłożonej bombie. Sprawcy takiego czynu grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu:
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Gózd
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook