Dzisiaj jest sobota, 16 lutego 2019 r., 47 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Umowy na przebudowę kolejnych dróg gminnych podpisane!
Dodał: KamZap, 12-07-2018 08:10, odsłon: 965
Fot. UM Zwoleń
Fot. UM Zwoleń

W środę, 4 lipca w Urzędzie Miejskim w Zwoleniu Burmistrz Bogusława Jaworska podpisała umowy na wykonanie zadania pn. „Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Zwoleń”. Zadanie to zostało podzielone na dwie części. Z czego pierwsza odnosi się do przebudowy drogi gminnej Zielonka Nowa – Zielonka Stara, zaś druga do przebudowy drogi gminnej w Celestynowie. Przebudowa dróg wykonana zostanie w głównej mierze ze środków Funduszu Sołeckiego, zgodnie z uchwałami podjętymi przez mieszkańców na zebraniach wiejskich.

Umowę na przebudowę drogi gminnej Zielonka Nowa – Zielonka Stara z wyłonionym w przetargu wykonawcą podpisała Burmistrz Zwolenia Bogusława Jaworska. Realizacją tego zadania zajmie się zwoleńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych, które swoje prace wyceniło na kwotę ponad 111 tys. zł. 

 


Droga gminna łącząca obie Zielonki przebudowana zostanie w całości.

 


Najkorzystniejszą ofertę w części drugiej  złożyła warszawska firma Aglet. Przebudowa drogi w Celestynowie opiewa na kwotę ponad 130 tys. zł.

 

Przebudowa dróg gminnych polegać będzie na wykonaniu nawierzchni asfaltowych oraz robót towarzyszących na łącznym odcinku 684 mb. Teren budowy wykonawcom został przekazany we wtorek 10 lipca.  
Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Gózd
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook