Dzisiaj jest środa, 20 marca 2019 r., 79 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Świąteczne spotkanie Klubu Abstynenta Wzajemnej Pomocy ‘S’
Dodał: , 23-12-2016 13:55, odsłon: 2592

Łamanie się opłatkiem, życzenia, tradycyjna wieczerza i dużo wspomnień, a wszystko przepełnione świąteczną atmosferą – tak wyglądało spotkanie opłatkowe Klubu Abstynenta Wzajemnej Pomocy "S" w Zwoleniu. Klubowicze i zaproszeni goście po raz drugi mogli spotkać się w nowej siedzibie, która znajduje się w zaadaptowanych pomieszczeniach na terenie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych.

Od dwudziestu lat spotkania opłatkowe klubowiczów odbywały się w Domu Kultury, a od dwóch dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Zwoleniu organizowane są w nowej siedzibie na terenie ZSR-T. We wtorek 20 grudnia wszystkich przywitał prezes klubu Krzysztof Gregorczyk. Życzenia składał też Włodzimierz Kabus, zastępca burmistrza i jednocześnie przewodniczący Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

 

W świąteczny klimat wprowadzili wszystkich gospodarze spotkania i ksiądz Krzysztof Mazur z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego, który zaintonował kolędę "Wśród nocnej ciszy".

 

Po życzeniach ogólnych przyszedł czas na łamanie się opłatkiem i życzenia indywidualne. Później wieczerza, wspaniałe potrawy tradycyjne i współczesne przygotowane przez panie.

 

 

Od dwóch lat spotkania opłatkowe Klubu Abstynenta Wzajemnej Pomocy "S" odbywają się w nowej siedzibie, która znajduje się w pomieszczeniach ZSR-T. Tegorocznym gościem opłatka był zastępca burmistrza Włodzimierz Kabus.

 

Był również czas na wspomnienia. Burmistrz nawiązał do swojej współpracy z klubem od 2002 roku, a Elżbieta Nowakowska wspominała organizowanie klubu w 1994 przez Mariana Malinowskiego i Tomasza Stani. Spektakle teatralne o tematyce religijnej prezentowane wspólnie przez Dom Kultury, Klub i Scholę Parafialną dla zwoleńskiej publiczności w sali kina Świt.

 

O miłej atmosferze mówił Jacek Kosiec terapeuta, a Zbyszek Solecki o desce ratunkowej jaką udało mu się schwycić przed ośmiu laty. W tej miłej i ciepłej atmosferze spotkanie przeciągnęło się do późnych godzin wieczornych.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu:
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
DAM PRACE - RECEPCJONISTKA
DAM PRACE - RECEPCJONISTKA
ZATRUDNIĘ OSOBĘ DO PRACY NA RECEPCJI. KONTAKT: 519 188 682
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook