Dzisiaj jest wtorek, 19 marca 2019 r., 78 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Radosław Poświatowski najepszy w tenisie stołowym podczas Memoriału Andrzeja Mroza
Dodał: admin, 09-01-2018 10:08, odsłon: 1520
fot.organizatorzy
fot.organizatorzy

Do rywalizacji o miano najlepszego stanęło szesnastu zawodników. Z końcem 2017 roku, odbył się już po raz siódmy ,,Memoriał Andrzeja Mroza" w tenisie stołowym, w którym uczestniczyli znajomi i koledzy tragicznie zmarłego nauczyciela PG w Sydole.

W turnieju uczestniczyło  szesnastu zawodników. Po kilku godzinnej rywalizacji najlepszym okazał się  w kategorii nauczycieli Radosław Poświatowski z Puław, który wygrał wszystkie mecze, II miejsce zajął Roman Wiączek nauczyciel z PG w Strykowicach Górnych a na III pozycji uplasował się Marcin Stępień nauczyciel wychowania fizycznego z PSP w Sycynie i Baryczy.

 

W kategorii open I miejsce zajął Andrzej Krężel grający na co dzień w trzecioligowej drużynie ULKS Kazanów, II miejsce zajął Ryszard Głód a III Robert Król. Nagrody rzeczowe oraz puchary i dyplomy  ufundowało Starostwo Powiatowe w Zwoleniu oraz Urząd Miejski w Zwoleniu. Honorowym gościem turnieju był ojciec ,,Andrzejka” p.Kazimierz Mróz, który serdecznie podziękował uczestnikom za pamięć o zmarłym tragicznie patronie turnieju.

 

Sędziowaniem zajęli się  p.Marcin Stępień nauczyciel wychowania fizycznego w PSP w Sydole i PSP Baryczy oraz p.Michał Jakóbczyk również nauczyciel wychowania fizycznego z PSP w Sycynie

 

Starostwo powiatowe reprezentował starosta zwoleński Waldemar Urbański i wicestarosta Arkadiusz Sulima. Przedstawicielem zwoleńskiego magistratu był Marek Oczkowski

 

 

.   
Skontaktuj się z autorem tekstu: admin
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
DAM PRACE - RECEPCJONISTKA
DAM PRACE - RECEPCJONISTKA
ZATRUDNIĘ OSOBĘ DO PRACY NA RECEPCJI. KONTAKT: 519 188 682
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook