Dzisiaj jest wtorek, 22 stycznia 2019 r., 22 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Policja szkoliła wolontariuszy WOŚP
Dodał: MaG, 11-01-2018 14:15, odsłon: 632
fot.KPPZ
fot.KPPZ

Zwoleńscy policjanci spotkali się z wolontariuszami, którzy w najbliższą niedzielę będą kwestować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Omówiono organizację i podstawowe zasady bezpieczeństwa o jakich należy pamiętać w czasie zbiórki pieniędzy.

Wczoraj 10 stycznia w Publicznej Szkole Podstawowej w Zwoleniu i Liceum Ogólnokształcącym w Zwoleniu odbyły się spotkania zwoleńskich policjantów z organizatorami i kwestującymi na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Policjant Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej przekazał kwestującym praktyczne rady dotyczące unikania zagrożeń w trakcie zbiórki.

 

- Policjant mówił między innymi o unikaniu miejsc słabo oświetlonych, bram, wchodzenia do bloków lub mieszkań oraz kwestowania po zmroku. Radził, by młodzież organizowała się w kilkuosobowe grupy, które powinny chodzić głównie w centrum miasta i najlepiej w asyście osoby dorosłej. Zwrócono uwagę na konieczność stałego kontaktu  kwestujących z osobą odpowiedzialną za organizację akcji. W przypadku zagrożenia bądź niepokojącej sytuacji, policjant przypomniał młodym wolontariuszom telefony alarmowe, tj. 997 i 112 – informuje Agnieszka Kołdej z KPP w Zwoleniu

 

W najbliższą niedzielę, 14 stycznia nad bezpieczeństwem kwestujących wolontariuszy będą czuwać zwoleńscy policjanci.

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Gózd
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook