Dzisiaj jest środa, 20 marca 2019 r., 79 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Oferta dopasowana do potrzeb i wymagań klienta. SKOK Kozienice zaprasza do swoich placówek
Dodał: cichy, 02-03-2018 10:00, odsłon: 288

Swoją działalność prowadzi poprzez sieć 10 placówek znajdujących się na terenie kilku powiatów. Jego klientami są m.in. małe i średnie przedsiębiorstwa, osoby prowadzące gospodarstwa rolne, pracownicy oraz emeryci. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Kozienice wyłącznie z polskim kapitałem działająca na rynku finansowym istnieje już od ponad 25 lat.

Wierna swojej tradycji systematycznie dąży do tego, by być instytucją, w której Klient czuje się dobrze, gdzie spotyka się z życzliwą, fachową i szybką obsługą finansową. W swej strategii Kasa zakłada, że jej działalność powinna być efektywna i bezpieczna, a świadczone usługi wysokiej jakości. Ta strategia w powiązaniu z odpowiedzialnością za powierzone oszczędności  członków jest z powodzeniem realizowana.


Wskaźniki świadczące o bezpiecznym działaniu są bardzo dobre, aktywa na koniec roku 2017 ukształtowały się na poziomie 77,5 mln zł, współczynnik kapitałowy wyniósł 11,09 % i jest dwukrotnie wyższy, niż wymaga tego ustawa o SKOK. Nie bez znaczenia w działalności Kasy pozostaje fakt posiadania dobrej jakość portfela kredytowego co świadczy o rzetelności w regulowaniu swoich należności przez naszych członków.


Kasa oferuje możliwość zakładania lokat oraz kont z dostępem do Internetu i aplikacją mobilną (na telefon czy tablet), ale także posiada w ofercie szeroki wachlarz ubezpieczeń na życie, majątkowych i podróżnych. Istnieje także możliwość nadania i odbioru w jej placówkach środków pieniężnych z zagranicy poprzez Western UNION.


Atutami SKOK Kozienice, które cenią klienci, są szybkość podejmowania decyzji, możliwość negocjacji warunków zawieranych umów, oferta dopasowana do ich potrzeb i często konkurencyjne produkty.


- Oferujemy bezprowizyjne bankomaty, udostępniamy bankowość mobilną i możliwość tanich opłat gotówkowych za prąd, gaz, telefon. Dlatego rachunki otwierają u nas zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, osoby prowadzące gospodarstwa rolne, pracownicy, emeryci oraz podmioty trzeciego sektora m.in. spółdzielnie, parafie, stowarzyszenia czy związki zawodowe – informują przedstawiciele SKOK w Kozienicach


Kasa nie tylko oferuje korzystne usługi finansowe, ale angażując się w życie lokalnych społeczności uczestniczy i wspiera wydarzenia społeczno - kulturalne, przyczyniając się do rozwoju gospodarczego terenów, na których prowadzi działalność.

 


W ramach promocji wszyscy, którzy zjawią się w jednej z naszych placówek na hasło Zwolen24 otrzymają zniżkę prowizji przy pożyczce gotówkowej w wysokości 1% prowizji. Termin realizacji promocji upływa z dniem 31.03.2018r. 

Kontakt: Zwoleń ul. Wojska Polskiego 9, tel. 48 676 56 16

 

 

 

 

/materiał sponsorowany/

Skontaktuj się z autorem tekstu: cichy
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie zostało wyłączone dla tej treści.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
DAM PRACE - RECEPCJONISTKA
DAM PRACE - RECEPCJONISTKA
ZATRUDNIĘ OSOBĘ DO PRACY NA RECEPCJI. KONTAKT: 519 188 682
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook