Dzisiaj jest czwartek, 04 czerwca 2020 r., 156 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
SamOnline
Burmistrz Bogusława Jaworska podsumowała 12-letnią pracę na rzecz Miasta i Gminy Zwoleń
Dodał: KamZap, 16-10-2018 19:12, odsłon: 1203
UM Zwoleń
UM Zwoleń

We wtorek, 9 października w zmodernizowanym obiekcie kina Świt odbyło się spotkanie podsumowujące trzy kadencje pracy w samorządzie Miasta i Gminy Zwoleń Burmistrz Zwolenia Bogusławy Jaworskiej.

Przy wypełnionej po brzegi sali kinowej burmistrz Bogusława Jaworska mówiła nie tylko o zrealizowanych w ostatnich dwunastu latach inwestycjach, ale również o wydarzeniach i najważniejszych działaniach na rzecz lokalnej społeczności.

 

Rangę wydarzeniu podniósł koncert fortepianowy Marcina Wieczorka oraz przekazanie gminie na ręce Burmistrz Bogusławy Jaworskiej fortepianu pochodzącego z Ukrainy.  

 

Przekazania fortepianu dokonali przedstawiciele Stowarzyszenia Współpracy Polska-Wschód: prezes Józef Bryll, wiceprezesi dr Jerzy Smoliński i Leszek Słomkowski oraz prof. Henryk Bednarczyk prezes Stowarzyszenia Oświatowego Sycyna i Mirosław Ciura członek sycyńskiego stowarzyszenia.

 

Burmistrz Bogusława Jaworska w trakcie spotkania podziękowała za wsparcie oraz efektywną współpracę wszystkim tym, z którymi przez te 12 lat wspólnie zabiegała o rozwój Miasta i Gminy Zwoleń.

 

Następnie przyszedł czas na podsumowanie 12 lat owocnej pracy na rzecz miasta, gminy i mieszkańców. To właśnie specjalnie na tę okazję została przygotowana prezentacja multimedialna. Za jej pośrednictwem przypomnianych zostało wiele inwestycji i wydarzeń, które od 2006 roku zmieniały naszą Małą Ojczyznę na lepsze.

 

W ciągu trzech kadencji na inwestycje gmina wydatkowała imponującą kwotę 118 mln zł. W tym czasie powstało między innymi: wiele nowych dróg, powierzchni parkingowych, chodników, terenów rekreacyjnych, sieci kanalizacyjnych, zwodociągowano w 100% całą gminę, wybudowano nowoczesny Urząd Miejski, poddano termomodernizacji obiekty oświatowe i kulturalne oraz wyremontowano obiekty sportowe. Zakończyła się również przebudowa zabytkowego budynku kina. Wszystkie te inwestycje nie tylko dobrze służą mieszkańcom ale również cieszą oko naszych gości.

 

Zaproszeni goście, wśród których byli: Bożenna Pacholczak Wiceprzewodnicząca Sejmiku, Dariusz Piątek dyrektor WORD, Ilona Jaroszek dyrektor Muzeum Wsi Radomskiej, starostowie, wójtowie, radni, dyrektorzy i kierownicy lokalnych instytucji, stowarzyszeń i zespołów folklorystycznych, księża oraz sołtysi dziękowali Bogusławie Jaworskiej za oddaną pracę na rzecz zwoleńskiego samorządu, który przy jej udziale nie tylko wypiękniał ale również nabrał tępa rozwoju.

 

Wiele ciepłych słów burmistrz usłyszała także od najbliższych współpracowników z którymi każdego dnia troszczyła się o dobro naszej Małej Ojczyzny i jej mieszkańców.

Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook