Dzisiaj jest poniedziałek, 14 października 2019 r., 287 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
[ZDJĘCIA, WIDEO] Takiej frekwencji można pozazdrościć. Panie z gminy Policzna wspólnie świętowały Międzynarodowy Dzień Kobiet
Dodał: MaG, 09-03-2018 12:30, odsłon: 5107
Fot.Mariusz Grotkowski/Julia Grotkowka©Arpass
Fot.Mariusz Grotkowski/Julia Grotkowka©Arpass

Były kwiaty, upominki, występ kabaretu i wspaniała atmosfera. Ponad 300 kobiet odpowiedziało na zaproszenie wójta Gminy Policzna, by wspólnie świętować obchody Międzynarodowego Dnia Kobiet. Uroczystość odbyła się w sali Zespołu Placówek Oświatowych w Policznie.

Podobnie jak w latach ubiegłych, Tomasz Adamiec wraz z przewodniczącym rady Pawłem Jedrą zaprosił mieszkanki gminy do wspólnego świętowania z okazji Dnia Kobiet. Początkowo odbywały się w świetlicy gminnej, ale duże zainteresowanie tym sympatycznym spotkaniem sprawiło, że w od dwóch lat impreza odbywa się  w szkole w Policznej. W tym roku na sali gimnastycznej zebrało się 320 pań z terenu gminy.  

Dyrektor placówki Jolanta Kalinowska wraz z wójtem Tomaszem Adamcem oraz przewodniczącym rady gminy przywitali licznie przybyłe kobiety życząc wszystkim zebranym w humorystyczny sposób najserdeczniejsze życzenia.

 

- Życzę dużo radości, która dostrzega piękno małych rzeczy, życzę nadziei, która nigdy nie gaśnie, życzę wam spokoju, który ukoi wasze emocje kiedy wszystko wokół wyprowadza was z równowagi – mówił wójt Tomasz Adamiec – Drogie Panie, dziewczyny, wszystkiego najlepszego – dodał wójt

 

Najlepsze życzenia dla pań złożył wójt Tomasz Adamiec oraz

przewodniczący rady  Paweł Jędra

 
Obchody na wesoło
Tuż po części oficjalnej na sali zaprezentował się lokalny zespół „Sobótka”, który zaprezentował repertuar muzyczny oraz krótkie humorystyczne przerywniki. Chwilę wcześniej każda z pań otrzymała z rąk wójta i przewodniczącego symbol święta kobiet-goździka. Dla wszystkich przygotowany został również słodki poczęstunek.

 

Do wspólnej zabawy i śpiewania zachęcał zespół „Sobótka”


Gwiazdą wieczoru tegorocznych obchodów Dnia Kobiet był występ młodego kieleckiego kabaretu „Bez Próby”. Choć na polskiej scenie bakaratowej istnieją niespełna kilka lat, to już zdobył rzesze sympatyków. Podobnie było w Policznej, gdzie każdy ze skeczy nagradzany był gromkimi brawami.

 

O dobry humor pań zadbał pochodzący z Kielc kabaret „Bez próby”

 


Na zakończenie tego wesołego wieczoru wójt Tomasz Adamiec i przewodniczący rady Paweł Jędra wręczyli wszystkim paniom drobne upominki

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook