Dzisiaj jest czwartek, 28 maja 2020 r., 149 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fabryka Domów Bogucin
‘Maleńka miłość w żłobie śpi’ – Jasełka w Publicznym Przedszkolu w Zwoleniu
Dodał: KamZap, 22-12-2018 16:28, odsłon: 1631

 W piątek 21 grudnia w Publicznym Przedszkolu nr1 w Zwoleniu odbyła się uroczystość wigilijna z udziałem dzieci, nauczycieli, personelu przedszkola oraz zaproszonych gości. Mogli oni zobaczyć piękne Jasełka przygotowane przez maluchy.

Na wstępie uroczystości dyrektor przedszkola, Małgorzata Krok powitała wszystkich uczestników  tego niezwykłego spotkania. Następnie jasełka bożonarodzeniowe pt. „Maleńka miłość w żłobie śpi” zaprezentowały Skrzaty - dzieci czteroletnie, przygotowane przez nauczycielkę  Małgorzatę Pawlik Paduch. Dzieci pięknie zagrały swoje role –Adama, Ewy, Maryi,  Józefa, aniołków gwiazdek, pasterzy i trzech króli.

Siostra Iwona, odczytała fragment Pisma Świętego o  narodzinach Chrystusa. Dyrektor złożyła wszystkim życzenia oraz zaprosiła staropolskim obyczajem do wspólnego połamania się opłatkiem. W serdecznych słowach świąteczne życzenia przekazali wszystkim uczestnikom wigilijnego spotkania Grzegorz Molendowski z-ca Burmistrza Zwolenia, Edyta Sulima Sekretarz Powiatu oraz przewodnicząca Komitetu Rodzicielskiego. Po życzeniach i połamaniu się opłatkiem wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu.   
Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook