Dzisiaj jest czwartek, 04 czerwca 2020 r., 156 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Komora Normobaryczna  NORMOBARIA zielony
Koniec sezonu piłkarskiego. Zwolenianka już nie zagra!
Dodał: MaG, 08-05-2020 08:24, odsłon: 373

Decyzją prezesów wojewódzkich związków piłkarskich, w czwartek oficjalnie zakończono sezon piłkarski od czwartej ligi w dół. Żadnego grania już nie będzie. Zwolenianka pozostanie w okręgówce.

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne sezonu nie udało się dokończyć. Długo rozważano, czy zdoła się jeszcze wyjść na boiska, ale ostatecznie sezon być może dokończony będzie przede wszystkim ligach zawodowych. Zdecydowano, że będą awanse, ale nie będzie spadków i w przyszłym sezonie ligi będą trochę większe.
 
W lidze okręgowej zwyciężył Drogowiec Jedlińsk. Drugie miejsce i prawo gry w barażach wywalczyło Zamłynie Radom. Czy dojdzie do tych baraży?
 
- Uważam, że jeśli rozegrany zostanie baraż o trzecią ligę, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby odbyły się też mecze barażowe o IV ligę, klasę okręgową i klasę A. Są przymiarki, aby w przyszłym sezonie czwarta liga była podzielona, czyli najpierw zagramy pełną rundę, a potem część zespołów zagra o awans, a część o utrzymanie - wyjaśnia  Sławomir Pietrzyk, prezes radomskiej delegatury MZPN.
 

Ostateczne decyzje podejmie w przyszłym tygodniu MZPN. Podsumowując: Zwolenianka w roli beniaminka zajęła 13 miejsce w klasie okręgowej.

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook