32,1 C
Zwoleń
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Ostatnio dodane

W odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie. Policjanci uratowali życie mężczyźnie

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zwoleńskiej komendy oraz Posterunku Policji w Kazanowie udzielili skutecznej pomocy nieprzytomnemu mężczyźnie, który leżał na parku. 70-latek nie oddychał i nie miał wyczuwalnego tętna. Mundurowi zareagowali natychmiast i rozpoczęli resuscytację. Mężczyzna trafił pod opiekę specjalistów.

Przedwczoraj (24.06) dyżurny zwoleńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o leżącym w parku w Kaznowie nieprzytomnym mężczyźnie. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci z Posterunku Policji w Kazanowie sierż. Mariusz Koptas i post. Grzegorz Deja, którzy na miejscu  zastali już sierż.szt. Adama Abramczuka i sierż. Macieja Górę funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego, przeprowadzających resuscytację krążeniowo-oddechową mężczyźnie, który nie wykazywał oznak życia.  – informuje mł.asp. Katarzyna Słyk

Reklama

Następnie już wspólnie funkcjonariusze nie przerywali resuscytacji, aż do przyjazdu ratowników medycznych. Dzięki ich szybkiemu i skutecznemu działaniu w trakcie czynności prowadzonych już wraz z ratownikami medycznymi nieprzytomny mężczyzna odzyskał funkcje życiowe. 70-latek został przewieziony do szpitala z prawdopodobnym zawałem serca.

 

Latest Posts

- Reklama -

TOP

REGION