Dzisiaj jest środa, 24 kwietnia 2019 r., 114 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
[FOTO, WIDEO] Zwoleń pobiegł z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Dodał: anex, 14-10-2015 15:30, odsłon: 5569
fot. Anna Federowicz
fot. Anna Federowicz

Ponad 70 zawodników wzięło udział w II Biegu Absolwentów i Sympatyków ZSRT w Zwoleniu. Uczestnicy mieli za zadanie przebiec w jak najkrótszym czasie odcinek 2,5 km. Wśród biegaczy znaleźli się także uczniowie i nauczyciele – a to z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Najszybsi pokonali trasę w niecałe 10 minut! Zachęcamy do obejrzenia skrótu wideo oraz galerii zdjęć.

Trasa wiodła przez kompleks Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu. Zawodnicy robili dwa okrążenia (po 1250 metrów). Jako pierwsze wystartowały dzieci i młodzież z gimnazjum, następnie pobiegła młodzież ponadgimnazjalna, po nich absolwenci i nauczyciele. Do biegu zagrzewali koledzy ze szkoły oraz zaproszeni goście.

 

Najszybsi na mecie

 

W pierwszej kategorii wiekowej triumfował Przyłęk. Pierwsza do mety dobiegła Magdalena Kula, druga Agata Gawrjołek, a trzecia Anna Cywka. Z chłopców jako pierwszy był Kacper Kusio, drugi Damian Gajowiak, trzeci Albert Kuś. Cała szóstka przyjechała na zawody z Przyłęka.

 

Młodzież ponadgimnazjalna to przedstawiciele Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu. Na pierwszej pozycji uplasowała się Magdalena Jakubowska (ZSRT), po niej Monika Oko, a na trzecim miejscu Karolina Seremak. Najszybsi chłopcy: Szymon Łepkowski (LO) z miejscem pierwszym, drugi Adrian Choroś, trzeci Przemysław Pawlak.

 

Ostatnia grupa wiekowa - nauczyciele, absolwenci, sympatycy, pracownicy oświaty: Agata Grabiec-Cywka nauczycielka w Zespole Szkół Rolniczo-Technicznych miejsce pierwsze, drugie i trzecie miejsce należało do nauczycielek Edyty Gregorek oraz Marty Szabat. Z mężczyzn najlepszy okazał się Arkadiusz Oleś, za nim na podium Dawid Duda, a następnie Marek Seremak.

 

 

Nagrody wręczał Maciej Mężyk przedstawiciel Związku Nauczycielstwa Polskiego oddział w Zwoleniu oraz nauczyciele z Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych Paweł Ozga i Marcin Kaca. Na zdjęciu najszybsi uczestnicy zawodów – Agata Grabiec-Cywka i Arkadiusz Oleś

 

 

 

Organizatorzy Stowarzyszenie Biegowe – Zwoleń Biega oraz Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków ZSRT w Zwoleniu brali również czynny udział w zawodach

 

 

 

Zawody odbyły się dzięki zaangażowania wielu osób oraz sponsorów. Na zdjęciu wolontariuszki, uczennice ZSRT Sylwia i Klaudia

 

[VIDEO] Przedstawiciele drugiej grupy wiekowej tuż po wbiegnięciu na linię mety:

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: anex
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook