Dzisiaj jest sobota, 07 grudnia 2019 r., 341 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Arpass baner TOP
Wręczenie awansów nagród i odznaczeń w Komendzie Powiatowej Policji w Zwoleniu w ramach obchodów 100. rocznicy powołania Policji
Dodał: MaG, 25-07-2019 10:34, odsłon: 894
fot.KPPZ
fot.KPPZ

Święto Policji to dzień szczególny dla funkcjonariuszy. To czas awansów, nominacji, odznaczeń oraz podziękowań dla policjantów i pracowników Policji, ale też i tych, z którymi, na co dzień współpracują. Uroczystości zwoleńskich obchodów 100. rocznicy powołania Policji Państwowej rozpoczęły się w Urzędzie Miejskim w Zwoleniu.

- W tym roku obchodzimy setną rocznicę powstania Policji Państwowej. W związku z tą wyjątkową okazją, chcemy podziękować wszystkim, którzy wspólnie z nami angażują się w budowanie poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców powiatu zwoleńskiego. W ramach święta zostało zaplanowanych kilka wydarzeń towarzyszących jubileuszowym obchodom. - informuje mł. asp. Krzysztof Gregorczyk z KPP w Zwoleniu


W środę komendant Powiatowy Policji w Zwoleniu młodszy inspektor Jarosław Popczyński  w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Zwoleniu uroczyście wręczył awanse, nominacje, odznaczenia oraz podziękował funkcjonariuszom i pracownikom zwoleńskiej Policji za trud i zaangażowanie wkładane w codzienną służbę, dobrze wykonywaną pracę i budowanie dobrego imienia Polskiej Policji. Podczas apelu funkcjonariusze wysłuchali także podziękowań i słów uznania dla codziennych trudów służby oraz życzeń dalszych sukcesów zawodowych od Wicestarosty Zwoleńskiego Waldemara Urbańskiego, Zastępcy Burmistrza Zwolenia Grzegorza Molendowskiego, Komendanta Powiatowej Straży Pożarnej w Zwoleniu brygadiera Pawła Potuchy, Wójtów gmin oraz dyrektor PSP w Zwoleniu.

 


Wśród awansowanych było:
- w korpusie oficerów –       1 funkcjonariusz
- w korpusie aspirantów -  11 funkcjonariuszy
- w korpusie podoficerów – 7 funkcjonariuszy
- w korpusie szeregowych – 1 funkcjonariusz

Kolejne uroczystości z okazji obchodów 100. lecia powołania Policji Państwowej odbędą się 02 sierpnia o godz. 17.30 i rozpoczną wprowadzeniem figury Patrona Policji Św. Michała Archanioła i z mszą świętą w kościele parafialnym Podwyższenia Krzyża Świętego w Zwoleniu.

 

- 3 sierpnia o godz. 21.00 odbędzie się Apel Jasnogórski i procesja ulicami miasta z figurą patrona policji, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich mieszańców powiatu oraz 04 sierpnia o godz. 17.00 odbędzie się zakończenie święta 100. rocznicy powołania Policji Państwowej mszą świętą i pożegnaniem figury Patrona Policji. - dodaje Krzysztof Gregorczyk  
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook