Dzisiaj jest czwartek, 28 maja 2020 r., 149 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
SamOnline
Region. Weekend pełen atrakcji. Na te imprezy na pewno warto się wybrać
Dodał: KamZap, 31-05-2019 10:36, odsłon: 1113

Koncerty, festyny, biegi, wystawa - ostatni weekend maja będzie obfitował w atrakcje. Zobacz co będzie się działo w naszym regionie przez najbliższe trzy dni.

Piątek 

Już dzisiaj w Garbatce-Letnisku rusza czwarta edycja festiwalu Rock Letnisko. Obok takich grup jak Farben Lehre czy JMS Band na scenie zaprezentuje się jeszcze dziewięć zespołów. To będzie porządna dawka rocka. Szczegóły TUTAJ.

 

Natomiast o 18:00 w Galerii Hall Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach odbędzie się wystawa prac plastycznych studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku z okazji 10. rocznicy działalności. Szerszą zapowiedź wystawy znajdziecie – TUTAJ.


Sobota

W sobotę koncertowo będzie również w Kozienicach. Wieczorem zagrają tam: Enej i Afromental. Jednak zanim wyruszymy w świat muzycznych doznań o dobre humory zadba kabaret Jurki. Będzie też specjalna strefa z atrakcjami dla najmłodszych z okazji przypadającego jutro Dnia Dziecka. Dokładny program Dnia Puszczy w Kozienicach znajdziecie TUTAJ.

 

Jeszcze wcześniej będziemy mogli zobaczyć zmagania biegaczy i kibicować im podczas pokonywania szlaku Króla Zygmunta. Więcej o tym biegu przeczytacie TUTAJ.


Niedziela

 

Coś specjalnie dla dzieci znajdziemy również w Pionkach i Zwoleniu. 2 czerwca o godzinie 15:00 na zwoleńskim Orliku rozpocznie się widowisko estradowo cyrkowe. Będą też warsztaty i animacje cyrkowe z nagrodami.

 

Natomiast tego samego dnia w Pionkach na terenie Ogródka Jordanowskiego o 14:00 startują: lekcja iluzji dla dzieci, koncert WESOŁE NUTKI, zawody sportowe, prezentacje artystyczne dzieci i młodzieży. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook