Dzisiaj jest środa, 20 marca 2019 r., 79 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Pobiegną dla dzieci. Każdy może pomóc i dołączyć!
Dodał: MarBas, 01-12-2017 11:09, odsłon: 2875

Już 9 grudnia odbędzie się II Charytatywny Bieg Mikołajkowy Huta 2017. Organizatorem Biegu jest Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Hucie (gm. Lipsko), a współorganizatorem Fundacja follow Me. Ośrodek jest placówką publiczną dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej.

Jest to druga edycja biegu. Podczas pierwszej edycji z pozyskanych środków została wybudowana Muszla Koncertowa, na której wychowankowie Ośrodka mogą rozwijać swoje talenty muzyczne i realizować pasje. Podczas biegu odbędzie się zbiórka pieniędzy na doposażenie Muszli Koncertowej w sprzęt nagłaśniający oraz wykonanie widowni. Oprócz tego celem imprezy jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz zainteresowanie jak największej liczby osób Ośrodkiem, tym co robi i jego wychowankami.

 

Gośćmi specjalnym wydarzenia będą Miss Polski 2016 - Paulina Maziarz oraz Marian Woronin – Pierwszy Biały Człowiek, który pokonał barierę 10s. (9,99), Rekordzista Świata na 60m (6,51), Kawaler Orderu Uśmiechu.

 

Podczas biegu odbędą się dwa konkursy: na najlepsze czerwone przebranie świąteczne na bieg, w którym nagrodą będzie tablet oraz na najładniejszą ozdobę choinkową, w którym nagrodą będzie świąteczny kosz upominkowy.

 

Pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii zostaną nagrodzone nagrodami ufundowanymi przez sponsorów. Każdy uczestnik może stać się posiadaczem atrakcyjnej nagrody ufundowanej przez partnerów biegu.

 

W biegu głównym mogą wziąć udział zawodnicy urodzeni przed 2002 rokiem (w dniu zawodów mają ukończone 14 lat) i starsi, którzy posiadają aktualne badania lekarskie, a w biegu dla dzieci mogą wziąć udział zawodnicy w wieku od 3 do 18 lat.

 

Rejestracja uczestników rusza już o godzinie 9:30. Po rejestracji każdy uczestnik zostanie zaproszony do zrobienia ozdoby, która bierze udział w konkursie na najładniejszą ozdobę choinkową.

 

Na starcie wydawane będą numery startowe oraz czapki mikołajkowe, a na mecie pamiątkowe medale, ciepłe posiłki oraz napoje.

 

Po więcej informacji o biegu zapraszamy na stronię wydarzenia TUTAJ (klik).  Rejestracja na bieg dostępna jest pod TYM ADRESEM

 

- Zapraszamy wszystkich, którzy chcą sprawić dzieciom radość, do wzięcia udziału w II Charytatywnym Biegu Mikołajkowym w SOSW w Hucie, który odbędzie się już 9 grudnia o godzinie 12:00 - mówią organizatorzy i dodają: - Liczymy na waszą obecność! Nie może was zabraknąć!

  
Skontaktuj się z autorem tekstu: MarBas
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
DAM PRACE - RECEPCJONISTKA
DAM PRACE - RECEPCJONISTKA
ZATRUDNIĘ OSOBĘ DO PRACY NA RECEPCJI. KONTAKT: 519 188 682
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook