Dzisiaj jest środa, 08 lipca 2020 r., 190 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
QFG
Koronawirus w Zwoleniu. Zarząd starostwa na kwarantannie
Dodał: Zwolen24, 22-06-2020 19:14, odsłon: 2165

Zarząd Powiatu Zwoleńskiego przebywa na kwarantannie w związku z kontaktem z dyrektorem miejscowego szpitala, który okazał się zakażony koronawirusem. 

Jak wyjaśnia Waldemar Urbański, wicestarosta zwoleński, do spotkania z dyrektorem zwoleńskiego szpitala doszło we wtorek. 

 

- Pan dyrektor składał sprawozdanie przed zarządem powiatu, odbyło się także posiedzenie rady społecznej szpitala - mówi Waldemar Urbański. - Kiedy potem dowiedzieliśmy się, że dyrektor ma wynik dodatni, byliśmy zaskoczeni. Na razie na kwarantannie przebywa cały zarząd powiatu i rada społeczna szpitala. W czwartek mam mieć pobrany wymaz do badań, jeśli okaże się ujemny, to w poniedziałek będę mógł prawdopodobnie wrócić do pracy.  

 

Jak dodaje wicestarosta, według jego wiedzy, przebywający na kwarantannie czują się dobrze i nie mają objawów zakażenia koronawirusem. Co więcej, u sekretarz powiatu, u której już na kwarantannie był robiony test, wyszedł wynik ujemny. 

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: Zwolen24
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
LAPTOP SPRZEDAM
LAPTOP SPRZEDAM
Laptop hp 250 G6 używany w świetnej cenie oczywiście negocjacje też uznaje. Wszystkie szczegóły podaję poniżej:Przekątna ekranu [cal]: 15.6Rozdzielczość ekranu: 1366 x 768Procesor: Intel Core i5-7200UPamięć RAM [GB]: 4Dysk SSD [GB]: 128Bateria wyjmo...
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook