Dzisiaj jest czwartek, 22 sierpnia 2019 r., 234 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
WAKEPARK  Pionki
I ty możesz zostać Miss Ziemi Radomskiej. Zgłoś się do castingu już dziś
Dodał: KamZap, 05-03-2019 20:18, odsłon: 445
Najpiękniejsze kobiety z naszego regionu w ubiegłorocznym konkursie, od lewej: Aleksandra Nowacka, Sylwia Gibała, Paulina Pawłowska. Fot. Joanna Gołąbek
Najpiękniejsze kobiety z naszego regionu w ubiegłorocznym konkursie, od lewej: Aleksandra Nowacka, Sylwia Gibała, Paulina Pawłowska. Fot. Joanna Gołąbek

Już w piątek 8 marca odbędzie się casting do finału konkursu Miss Ziemi Radomskiej 2019. Organizuje go redakcja „Echa Dnia”. Chętne dziewczęta mogą zgłosić się już dziś poprzez wypełnieni ankiety.

W castingu mogą wziąć udział pełnoletnie, bezdzietne panny, które nie przekroczyły 27 lat, bez widocznych tatuaży. Casting rozpocznie się o godzinie osiemnastej w hotelu Aviator przy ulicy Malczewskiego 18 w Radomiu. Kandydatki muszą zabrać ze sobą dowód tożsamości, kostium kąpielowy oraz buty na obcasie.

 

Przed rokiem główny tytuł Miss Ziemi Radomskiej zdobyła Sylwia Gibała z Pionek, natomiast I Wicemiss została Aleksandra Nowacka z Szydłowca. Obie dotarły do finału Miss Polski, który odbył się w Krynicy-Zdroju. Ich droga rozpoczęła się właśnie od castingu w radomskim Aviatorze.

 

Chętne dziewczyny mogą zgłosić się już dziś, wypełniając ankietę, którą można pobrać z portalu Echa Dnia – TUTAJ  echodnia.eu/radomskie lub za pośrednictwem profilu Miss Ziemi Radomskiej na Facebooku. Ankietę do wypełnienia można także pozyskać bezpośrednio w redakcji  Echa przy ulicy 25 Czerwca 60 w Radomiu.

 

Najpiękniejszą mieszkankę regionu poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się w piątek 31 maja w Zespole Szkół Muzycznych imienia Oskara Kolberga w Radomiu.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook