Dzisiaj jest środa, 20 marca 2019 r., 79 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
[ZDJĘCIA] Uroczysty Dzień Kobiet w Zwoleniu. Były piękne tulipany i mnóstwo życzeń
Dodał: , 08-03-2016 14:22, odsłon: 7724
fot.Mariusz Grotkowski/A©Arpass
fot.Mariusz Grotkowski/A©Arpass

Powiatowy Dzień Kobiet w Zwoleniu to już tradycja. We wtorek 8 marca w Domu Kultury nie brakowało pięknych kwiatów, wyjątkowych życzeń i występów artystycznych.

 

Na zdjęciu: Krzysztof Małek z Domu Kultury wręcza tulipana burmistrz Bogusławie Jaworskiej.

Życzenia zaproszonym paniom składali ze sceny starosta Waldemar Urbański, wicestarosta Arkadiusz Sulima, zastępca burmistrza Włodzimierz Kabus i przewodniczący Rady Powiatu Edward Rybak.

 

- Rola kobiety w życiu społecznym i politycznym bardzo uległa zmianie na przestrzeni ostatnich lat – przyznaje Bogusława Jaworska, burmistrz Zwolenia. - Widzę ogromną aktywność kobiet z powiatu zwoleńskiego. Kobiety mają wiele do powiedzenia. Działają w licznych stowarzyszeniach, a blisko połowa sołtysów w naszej gminie, to właśnie panie – dodaje burmistrz.

 

Razem z Bogusławą Jaworską kwiaty w imieniu wszystkich zaproszonych kobiet odbierały wójt Kazanowa Teresa Pancerz-Pyrka, dyrektor Domu Kultury Anna Wieczerzyńska i sekretarz powiatu Edyta Sulima. A dla wszystkich pań były obowiązkowo tulipany i słodkie niespodzianki.

 

Część artystyczną otworzył występ Katarzyny Babut, podopiecznej Piotra Markowskiego z Domu Kultury. Potem na scenie królowali seniorzy ze zwoleńskiej grupy artystycznej Uniwersytetu Trzeciego Wieku, która działa pod kierunkiem Anny Chołuj i Elżbiety Puk.

 

 

W imieniu zaproszonych pań kwiaty na scenie odbierały Anna Wieczerzyńska (od lewej) - dyrektor Domu Kultury w Zwoleniu, Teresa Pancerz-Pyrka - wójt gminy Kazanów, Edyta Sulima - sekretarz powiatu zwoleńskiego i Bogusława Jaworska - burmistrz Zwolenia.


Skontaktuj się z autorem tekstu:
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
DAM PRACE - RECEPCJONISTKA
DAM PRACE - RECEPCJONISTKA
ZATRUDNIĘ OSOBĘ DO PRACY NA RECEPCJI. KONTAKT: 519 188 682
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook