Dzisiaj jest niedziela, 22 lipca 2018 r., 203 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI

(Zdjęcia) Radosny Dzień Kobiet w Policznie. Z roku na rok wspólnie świętuje coraz więcej pań
Dodał: MarBas, 09-03-2017 08:34, odsłon: 7414
Wszystkie panie otrzymały upominki. fot. Mariusz Basaj
Wszystkie panie otrzymały upominki. fot. Mariusz Basaj

Około 280 pań świętowało w środę 8 marca podczas gminnych obchodów Międzynarodowego Dnia Kobiet w sali Zespołu Placówek Oświatowych w Policznie. Były kwiaty, zabawne występy i piękne upominki, a przede wszystkim - świetna atmosfera.

Wzorem ubiegłego roku, uroczystość ponownie zorganizowano w sali sportowej Zespołu Placówek Oświatowych w Policznie. Gminne obchody Międzynarodowego Dnia Kobiet z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Początkowo odbywały się w świetlicy gminnej, ale duże zainteresowanie tym sympatycznym spotkaniem sprawiło, że w zeszłym roku organizatorzy podjęli decyzję o przeniesieniu imprezy do szkoły. Jak widać, bardzo słuszną, bo w środę na imprezie pojawiło się jeszcze więcej pań, by wspólnie świętować.

 

Tak licznie przybyłe reprezentantki płci pięknej przywitała dyrektor ZPO Jolanta Kalinowska, która wraz z wójtem Tomaszem Adamcem i przewodniczącym rady gminy Pawłem Jędra złożyła zebranym najserdeczniejsze życzenia.

 

- Zero mycia, zero prania, zero szycia, gotowania. Dziś Dzień Kobiet, drogie Panie, tysiąc kwiatów na śniadanie. A od jutra do roboty, każdy dzień świętują chłopy - takim żartobliwym wierszykiem przywitał się z zebranymi wójt Tomasz Adamiec, co spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem. Chwilę potem złożył już te "właściwe" życzenia. - Drogie Panie, chciałbym złożyć wszystkim wam najserdeczniejsze życzenia. Życzę, by każdego dnia był przy was ktoś taki, kto doceni wasz trud. Życzę, abyście się cieszyły z małych rzeczy, które będą dla was wyznacznikiem. Życzę dużo radości i byście mogły w każdej chwili, z uśmiechem na ustach, powiedzieć "jestem szczęśliwa".

 


 Wójt i przewodniczący rady złożyli wzsystkim pięknym paniom najlepsze życzenia.

 

-  W ubiegłym roku powiedziałem, że was kochamy... Kłamałem. BARDZO was kochamy - dodał przewodniczący rady gminy Paweł Jędra. - Kochamy was za to, że pomagacie nam, że jesteście, że opiekujecie się naszymi dziećmi... Życzę wam wszystkiego najlepszego - życzył przewodniczący.

 

Wesołe obchody pięknego święta

 

Chwilę potem scenę przejęli artyści. W pierwszej kolejności wystąpili przedstawiciele szkoły: uczniowie oraz nauczyciele: Barbara Mordzińska, Adam Madej, Zbigniew Kuciara i Tomasz Kubiak, którzy przygotowali mix piosenek i krótkich tekstów kabaretowych.

 

Gwiazdą kabaretu okazał się przede wszystkim Krzysztof Maślanek, na co dzień muzyk zespołu "Sobótka". W środę wcielił się jednak w rolę małego Wojtusia, który zasnął w przedszkolu i przypadkiem "wpakował się na imprezę". Swoim kilkuminutowym show dosłownie skradł serca pań.

 


 Mały Wojtuś z przedszkola za ścianą zasnął podczas zabawy w chowanego. W ten sposób przypadkiem wpakował się na imprezę. 

 

Ciekawostką tegorocznych obchodów było karaoke. Przy mikrofonie pojawili się przewodniczący rady Paweł Jędra, Krzysztof Maślanek i Paweł Jaworski. Chwilę potem przyszła pora na wspólne odśpiewanie sto lat, a gospodarze gminy wręczyli wszystkim paniom kwiaty.

 

Kolejnym punktem programu był występ Zespołu "Sobótka" z Czarnolasu, który zaśpiewał zarówno znane piosenki ("Ach, Witeczku!"), jak i nowe kompozycje ("500plus").

 


 W środę nie mogło zabraknąć występu Zespołu Sobótka.

 

Na zakończenie tego wesołego wieczoru wójt Tomasz Adamiec i przewodniczący rady Paweł Jędra wręczyli wszystkim paniom drobne upominki. Kobiety dostały komplety 5 sztuk emaliowanych miseczek kuchennych.

 


W środę padł kolejny rekord frekwencji podczas gminnych obchodów Dnia Kobiet!

 

Panie otrzymały pachnące kwiaty i...

 

... drobne upominki na pamiątkę tego spotkania.


Skontaktuj się z autorem tekstu: MarBas
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Gózd
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook