Dzisiaj jest niedziela, 16 czerwca 2019 r., 167 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
W Profesji obchodzili Dzień Nauczyciela
Dodał: anex, 16-10-2015 12:08, odsłon: 2489

14 października w Ośrodku Kształcenia Zawodowego „Profesja” w Zwoleniu odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej. Były życzenia, kwiaty, dyplomy i słodkie upominki. Nie zabrakło również niespodzianki przygotowanej przez uczniów dla swoich kochanych nauczycieli – pięknej akademii. Uroczystość odbyła się w internacie OHP.

 

Dzień Nauczyciela jest świetną okazją do złożenia pracownikom oświaty gratulacji, podziękowań i życzeń. Wiele ciepłych słów w tym dniu do nauczycieli skierowały: dyrektor szkół Ośrodka Kształcenia Zawodowego „Profesja” Beata Karolak oraz wicedyrektor Anna Kustra. Nauczyciele w podziękowaniu za ciężką pracę i trud wkładany w wychowanie młodzieży z rąk dyrekcji otrzymali pamiątkowe dyplomy uznania.

 

Również uczniowie mieli dla swoich nauczycieli kwiaty i drobne upominki. Przygotowali też piękne przedstawienie, w którym nie zabrakło piosenek, wierszyków i pełnych humoru scenek sytuacyjnych przedstawiających codzienną pracę nauczyciela.


Skontaktuj się z autorem tekstu: anex
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook