Dzisiaj jest sobota, 07 grudnia 2019 r., 341 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Tanecznym krokiem w wakacje. Tak dzieci żegnały rok szkolny
Dodał: anex, 29-06-2015 10:49, odsłon: 10111

Dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 w Zwoleniu oraz Publicznej Szkoły Podstawowej pożegnały rok szkolny. Nie zabrabkło wyróżnień i nagród, a także występow przygotowanych przez najmłodszych. Był to również czas podsumowań i podziękowań osobom, które poprzez wszelkie działania wspierają rozwój dzieci. 26 czerwca uczniowie klas szóstych po raz ostatni gościli w murach swojej szkoły. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tych uroczystości.

 

Rodziców, dzieci oraz pracowników Publicznego Przedszkola nr 1 w Zwoleniu powitała dyrektor Małgorzata Krok. Uczniowie przygotowali program artystyczny pod kierunkiem swoich wychowawców. Pięciolatki z odziału III zatańczyły dwa tańce: „Poloneza’ i „Mazura”. Wiersze i piosenki wywołały wiele wzruszeń na twarzach rodziców.

 

 

Dyrektor Publiczej Szkoły Podstawowej Elżbieta Wargacka dziękowała za rok pracy i życzyła bezpiecznych wakacji. Kilka ciepłych słów do uczniów skierowali zaproszeni goście. Paulina Winogrodzka w imieniu uczniów szkoły podziękowała za rok wspólnej pracy, zaś kolegom i koleżankom życzyła udanego wypoczynku.

 

 

 Dzieci tanecznym krokiem rozpoczęły wakacje

 

Publiczną Szkołę Podstawową im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu w roku szkolnym opuściło 104 absolwentów. Podczas akademii głos zabrali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, rodzice oraz wychowawca klasy VI. Jednym z ważniejszych punktów uroczystości była ceremonia przekazania sztandaru przez uczniów klas VI swoim młodszym kolegom. W kolejnej części uczniowie otrzymali dyplomy wzorowego ucznia oraz nagrody książkowe. Podziękowania i listy gratulacyjne przygotowane były także dla rodziców za swoje zaangażowanie na rzecz szkoły.

 

 

Zwolen24 zyczy wszystkim dzieciom oraz nauczycielom udanych i bezpiecznych wakacji!


Skontaktuj się z autorem tekstu: anex
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook