Dzisiaj jest niedziela, 19 maja 2019 r., 139 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
https://www.facebook.com/sitarski.ireneusz/
[ZDJĘCIA] Kolorowe wielkanocne przedstawienie w Publicznym Przedszkolu nr 1
Dodał: , 11-04-2017 15:30, odsłon: 1223

Przedszkolaki ze Zwolenia w pięknych, kolorowych strojach zaprezentowały zwyczaje związane ze świętami Wielkanocy. We wtorek (11.04) w Publicznym Przedszkolu nr 1 został wystawiony program artystyczny pod tytułem "Idą Święta Wielkanocne".

Dzieci przygotowały przedstawienie pod opieką Iwony Mendel i Anny Tadej. Z okazji zbliżających się świąt życzenia składała dyrektor przedszkola Małgorzata Krok, starosta zwoleński Waldemar Urbański i zastępca burmistrza Włodzimierz Kabus.

 

Przedszkolaki w strojach kurczaków, zajączków i wiosny przedstawiły słowem, wierszem i piosenką zwyczaje związane ze świętami Wielkanocy.

 

Czterolatki wspaniale odegrały swoje role. Widownię zachwycił taniec zajączków z koszykami wypełnionymi słodyczami oraz pełna uroku pani wiosna. Przepięknie zaprezentowały się: myszki, kurczaki i narratorzy. Dodatkową atrakcją był taniec z palmami. Świąteczna scenografia oraz różnorodność rekwizytów stworzyły niepowtarzalny nastrój, wprowadzając wszystkich uczestników spotkania w atmosferę Wielkiej Nocy Zmartwychwstania Pańskiego.

 

Miłym akcentem okazały się "wielkanocne jajeczka" podarowane wszystkim przedszkolakom przez dyrektor przedszkola i starostę, a w szczególności dzielenie się jajkiem i wspólny obiad przy wielkanocnym stole.

 

 

 

 


Skontaktuj się z autorem tekstu:
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook