Dzisiaj jest niedziela, 19 maja 2019 r., 139 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
https://www.facebook.com/sitarski.ireneusz/
(ZDJĘCIA) Wyjątkowy Dzień Babci i Dziadka w zwoleńskim przedszkolu
Dodał: MarBas, 26-01-2016 09:39, odsłon: 4339

Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedna z wyjątkowych uroczystości obchodzonych w Publicznym Przedszkolu Nr 1 w Zwoleniu. Przedszkolaki w tych dniach prezentowały swoje programy artystyczne przygotowane na tę szczególną okazję. Każdego dnia inna grupa gościła swoich ukochanych bliskich.

Oddział I

 

21 stycznia uroczystość pod hasłem "Dla Babuni i Dziadziusia" odbyła się w grupie maluchów w oddziale I. Wnuczęta pod kierunkiem Iwony Mendel zaprezentowały się w repertuarze bogatym w wierszyki, przeplatane piosenkami i zabawami tanecznymi. Zachwyceni goście oklaskiwali występy swoich milusińskich gromkimi brawami.

 

Przedszkolaki w prezencie dla swoich babć i dziadków, z pomocą pań przygotowały piękne laurki. Uwieńczeniem uroczystości były wspólne tańce z babcią i z dziadkiem. Nie zabrakło również słodkiego akcentu.

 

Z okazji Dnia babci i dziadka wszystkim seniorom złożył życzenia także mł. insp. Cezary Spyra, który podarował obecnym opaski odblaskowe.

 

Oddział II

 

Bardzo uroczyście odbyło się również spotkanie babć i dziadków z okazji ich święta w oddziale II (grupie dzieci 4-letnich pod kierunkiem Anny Kuc) w dniu 14 stycznia. Wnukowie zaprezentowali swoim dziadkom przedstawienie jasełkowe w bożonarodzeniowej scenerii. Zaśpiewali dla swoich wyjątkowych gości piosenkę i złożyli najserdeczniejsze życzenia. Każda wnuczka i wnuczek wręczyli swoim dziadkom słodkie babeczki i cukierki, składając im przy tym indywidualne życzenia.

 

 

Oddział III

 

W poniedziałkowe popołudnie 18 stycznia w grupie dzieci najstarszych 5-letnich z oddziału III odbyła się akademia pt. "Babcia z Dziadkiem dziś świętują", na którą licznie przybyły babcie, dziadkowie oraz rodzice dzieci. Przedszkolaki pod opieką Małgorzaty Pawlik-Paduch z wielkim przejęciem i radością recytowały i śpiewały piosenki. Dużo uśmiechu i wzruszeń sprawiły wszystkim zebranym krótkie scenki teatralne zagrane przez starszaków wcielających się w role babć, dziadków oraz wnuków. Na zakończenie uroczystości przedszkolaki złożyły swoim kochanym dziadkom szczere życzenia oraz wręczyły wykonane przez siebie laurki.

 

Oddział IV

 

20 stycznia, pod opieką Jolanty Markowskiej, odbyło się spotkanie, na które przybyły babcie i dziadkowie dzieci z oddziału IV. Wnuki śpiewały piosenki i recytowały wierszyki. Kolejną niespodzianką dla przybyłych gości były laurki od dzieci oraz wspólny taniec przy piosence Anny Jantar – „Za każdy uśmiech Twój”.

 

 

Oddział V

 

"Dla Babci i Dziadka mamy dzisiaj kwiatka" - takimi słowami 19 stycznia witały swoje babcie i swoich dziadziusiów kochające wnuczęta z oddziału V. Dzieci pod okiem  Agnieszki Piekarz z wielkim przejęciem recytowały wiersze, śpiewały piosenki, w których wyrażały ogromną miłość dla babci i dziadka. Zatańczyły również "Polkę dla babci i dziadziusia", złożyły najserdeczniejsze życzenia oraz wręczyły kolorowe laurki. Wspólne tańce z dziadkami i babciami oraz słodki poczęstunek sprawiły, że były to bardzo miłe i wzruszające chwile. Podziękowania płynęły również ze strony babć i dziadziusiów, którzy za włożony trud w przygotowanie dzieci oraz opiekę wręczyły paniom opiekującym się wnuczętami kwiaty a najmłodsi otrzymali lizaki.

 

Do życzeń składanych przez dzieci swoim kochanym babciom i dziadkom dołączyła serdeczne słowa również dyrektor przedszkola Małgorzata Krok życząc zdrowia, pociechy z wnuków oraz wszystkiego co najlepsze w nowym roku .


Skontaktuj się z autorem tekstu: MarBas
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook