Dzisiaj jest sobota, 16 lutego 2019 r., 47 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Tak zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Zwoleniu!
Dodał: PT, 13-01-2015 12:03, odsłon: 4215

W niedzielę już po raz 23. odbył się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Granie nie ominęło także Zwolenia i okolic! Podczas kwesty udało się zebrać około 43. tys. zł! Czerwonym serduszkiem finału w naszym mieście ponownie stało się Kino „Świt”, gdzie odbył się koncert charytatywny.

Na ulice powiatu zwoleńskiego już od wczesnych godzin porannych wyruszyło 112. wolontariuszy wyposażonych w charakterystyczne puszki WOŚP. Najwięcej pieniędzy udało się zebrać Paulinie Wątły i Wiktorii Wólczyńskiej z Niepublicznego Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym w Zwoleniu. Łącznie dziewczyny zgromadziły  1417 zł. Drugie i trzecie miejsce zajęli: Karolina Kaca -1235 zł i Damian Dydo – 1177 zł reprezentujący Publiczną Szkołę Podstawową w Zwoleniu.

 

W powiecie zwoleńskim granie rozpoczęło się już jednak w piątek! W Publicznej Szkole Podstawowej w Zwoleniu wystartowała licytacja gadżetów, dzięki której udało się zebrać ponad 1 400 zł. Imprezy towarzyszące odbywały się także w Publicznej Szkole Podstawowej w Janowie, Publicznej Szkole Podstawowej w Brzezinkach i Zespole Szkół Ogólnokształcących w Tczowie.

 

Koncert finałowy wystartował w niedzielę (11 stycznia) o godz. 15:30. W sali Kina Świt nie brakowało dobrej zabawy. Wystąpiły m.in. zespoły artystyczne Domu Kultury i uczniowie PSP im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu. Koncertowi towarzyszyła także sprzedaż gadżetów WOŚP. 

 

Ciekawostką jest fakt, że podczas licytacji można było zawalczyć o fotel burmistrza Zwolenia. Zwycięzca zastąpi na pół dnia Bogusławę Jaworską i będzie sprawował pieczę nad miastem. Ostatecznie wygrała uczennica IV klasy, która wylicytowała fotel burmistrza na pół dnia za 690 zł. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z 23. Finału WOŚP w Zwoleniu!

 

Organizatorami finału były: Starostwo Powiatowe w Zwoleniu, Urząd Miejski w Zwoleniu, Dom Kultury w Zwoleniu oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwoleniu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: PT
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Gózd
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook