Dzisiaj jest środa, 20 lutego 2019 r., 51 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Przed nami XXVI Czarnoleskie Spotkania Sobótkowe. Wiemy, kto wystąpi
Dodał: MarBas, 06-06-2017 12:11, odsłon: 7123
InoRos. Fot. fanpage zespołu
InoRos. Fot. fanpage zespołu

InoRos, Andrzej Rybiński i Mega Dance to gwiazdy tegorocznych Czarnoleskich Spotkań Sobótkowych. Największa impreza Gminy Policzna juz 24 czerwca w Czarnolesie. Jak zawsze zaprasza wójt gminy Tomasz Adamiec.

Sobótkom tradycyjnie będzie towarzyszył Czarnoleski Marsz i Bieg po Zdrowie. Więcej o imprezie i zapisach można przeczytać TUTAJ.

 

Impreza tradycyjnie będzie podzielona na dwa bloki: pierwsza odbędzie się Amfiteatrze w Parku Muzealnym, a druga na dużej scenie.

 

AMFITEATR

 

Otwarcie uroczystości zaplanowano na godz. 16:00. W programie m.in. ogłoszenie wyników konkursu literackiego, gala nagrody im. Jana Kochanowskiego, wernisaż wystawy pokonkursowej "Foto-Poetica", koncert Haliny Sowińskiej-Winiarskiej, inscenizacja historyczna, obrzęd sobótkowy i degustacja miodu.

 

DUŻA SCENA

 

Impreza na dużej scenie zacznie się o godz. 19:00 od wręczenia nagród laureatom biegu. Następnie uczniowie PSP w Czarnolesie zaprezentują program "Wiązanie Świętojańskie"; wystąpią też zespoły folklorystyczne.

 

O godz. 20:30 przed publicznością wystąpi Andrzej Rybiński znany z nieśmiertelnego hitu "Nie liczę godzin i lat". Godzinę później scenę przejmą finaliści programu Must be the Music, czyli grupa InoRos. Artyści świetnie łączą góralski folk z nieco mocniejszym graniem, co daje bardzo ciekawe efekty.

 

 

Zadowoleni powinni być również fani disco polo, bo o 22:30 wystąpi grupa Mega Dance, znani chociażby z hitu "Ewa odeszła". Na godz. 23:30 zaplanowano pokaz sztucznych ogni, po którym będzie zabawa sobótkowa do 2:00.

 

Na Sobótki zaprasza Wójt Gminy Policzna Tomasz Adamiec.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: MarBas
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Gózd
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook