Dzisiaj jest niedziela, 19 maja 2019 r., 139 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
https://www.facebook.com/sitarski.ireneusz/
Wyniki egzaminu gimnazjalnego! Zwoleńskie gimnazjum najlepsze w gminie!
Dodał: M_Celi, 08-07-2014 19:56, odsłon: 4404

Porównaliśmy wyniki egzaminów gimnazjalnych 2014 ze szkół miasta i gminy Zwoleń. Zdecydowanie najlepiej uczniowie napisali egzamin z języka polskiego, najgorzej zaś wypadła matematyka. Najbardziej zadowoleni z wyników mogą być w Publicznym Gimnazjum w Zwoleniu, gdzie średniej z większości przedmiotów może im pozazdrościć niejedna szkoła nie tylko na Mazowszu ale i w kraju. 

Tegoroczne egzaminy przeprowadzone zostały w dniach 23-25 kwietnia. W gminie Zwoleń przystąpiło do nich 170 uczniów z czego aż 93 w Publicznym Gimnazjum nr 1. To właśnie w tej szkole uczniom poszło najlepiej. Średnia szkoły jest w większości przedmiotów wyższa od średniej nie tylko na Mazowszu ale również w kraju.


Jak informuje nas dyrektor placówki Zbigniew Plewicki wyniki w placówce utrzymują się na stałym poziomie od lat.


- Śmiało możemy określić Publiczne Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego nie tylko najlepszym gimnazjum w gminie, ale również szkołą sukcesu. Oczywiście na ten sukces pracowało wiele osób. Nie można pominąć znaczącej roli uczniów, rodziców, i nauczycieli. Nauczyciele w naszej placówce cechują się nie tylko indywidualnym podejściem do ucznia, ale bardzo często poświęcają swój wolny czas na pracę z uczniem słabszym, co później procentuje nie tylko dobrymi wynikami na egzaminach ale również dobrymi ocenami końcowymi. – mówił Zbigniew Plewicki

 


Najwięcej problemów z matematyką!
Najmniej problemów gimnazjalistom przysporzyły przedmioty z bloku humanistycznego, najwięcej zaś egzamin z matematyki. Matematyka najlepiej wypadała w gimnazjum w Sydole, gdzie uczniowie osiągnęli średni wynik znacznie wyższy niż w kraju. Najgorsze wyniki z matematyki w szkole publicznej osiągnęli natomiast gimnazjaliści z Gimnazjum w Strykowicach Górnych.


Cieszy fakt, że język angielski nie stanowi dla gimnazjalistów żadnego problemu. Dowodem tego jest fakt, że praktycznie 90 procent zdających zdecydowało się na zdawanie egzaminu na poziomie rozszerzonym.

Skontaktuj się z autorem tekstu: M_Celi
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook