Dzisiaj jest czwartek, 04 czerwca 2020 r., 156 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fabryka Domów Bogucin
Zwolenianka nie trenuje, ale czeka na decyzje
Dodał: MaG, 06-05-2020 17:10, odsłon: 295

Piłkarze Zwolenianki Zwoleń od poniedziałku mieli w małych grupach rozpocząć treningi, ale zarząd klubu uznał, że drużyna musi czekać na ostateczną decyzję związku piłkarskiego.

Wszystko wskazuje na to, że 7 maja, czyli już w najbliższy czwartek, Mazowiecki Związek Piłki Nożnej podejmie decyzję dotyczącą ewentualnego wznowienia rozgrywek. Niestety w niższych ligach niewielkie są szanse na to, aby sezon dokończono. Kluby musiałyby przejść obowiązkowe badania na koronawirusa. Same nie są w stanie tego sfinansować, a PZPN testy zakupił tylko dla zawodowych szczebli rozgrywkowych.
 
- Mieliśmy od poniedziałku wyjść na boisko w małych grupach, ale zadecydowaliśmy, że jednak poczekamy na to co się wydarzy. Jesteśmy już zwarci i gotowi, ale wszystko musi zależeć od tego, czy liga będzie dokończona. Nie ukrywam, że bardzo byśmy chcieli - mówi prezes Zwolenianki, Paweł Pilecki (na zdjęciu).
 
Prawdopodobnie sezon zostanie anulowany. Nie wiadomo jak będzie wówczas wyglądało rozliczenie z miastem, które finansuje Zwoleniankę.
 

- Na pewno nie będziemy mogli wydać żadnych pieniędzy jeśli nie ma rozgrywek. Piłkarze będą stratni, ale niestety wszyscy to odczuwamy. Wierzę, że uda nam się w tym składzie rozpocząć walkę jeśli nie teraz, to jesienią - dodaje prezes Pilecki.

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook