Dzisiaj jest niedziela, 16 czerwca 2019 r., 167 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
(video) Piękne stroje, wytworna sala balowa i zabawa do białego rana na studniówce Kochanowskiego
Dodał: M_Celi, 23-02-2014 11:16, odsłon: 17261

Piękne stroje, sale jak z bajki i beztroska zabawa do białego rana. Tak było w sobotę na studniówce Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego. Tegoroczny bal przedmaturalny już tradycyjnie odbył się w restauracji „Cyganeria” w Skaryszewie. Z osobami towarzyszącymi, nauczycielami i zaproszonymi gośćmi na studniówce było ponad 250 osób.

Były życzenia, podziękowania i wzruszenie


Na sto dni przed egzaminem dojrzałości bawiło się cztery klasy w sumie maturzystów było około 120. Oczywiście do tego dochodzą osoby towarzyszące oraz zaproszeni goście. Studniówka tradycyjnie rozpoczęła się od podziękowań. Maturzyści wyrazili swoją wdzięczność dyrekcji, wychowawcom, pracownikom szkoły i rodzicom.

 


To na pewno był wzruszający moment dla czwórki nauczycieli, którzy wkrótce pożegnają swoich wychowanków. W tym roku byli nimi: Renata Kowalska, Teresa Binias, Bożena Pakuła oraz Liliana Buzała. Nie zabrakło też podziękowań dla Alicji Szewczyk, która przygotowała maturzystów do poloneza.


Życzenia

 

Życzenia udanej zabawy, którą pamięta się przez całe życie oraz wszelkiej pomyślności na egzaminie dojrzałości, wymarzonych studiów, które zapewnią w przyszłości dobrą pracę, a także trafnych wyborów już w dorosłym życiu składali maturzystom: starosta zwoleński Waldemar Urbański, przewodniczący Rady Powiatu Edward Rybak, burmistrz Zwolenia Bogusława Jaworska oraz dyrektor szkoły Honorata Dziwisz.

 

Tańczyli w sali balowej

 

Sala balowa niczym z bajki, a pośrodku niej 66 maturzystów, którzy zatańczyli poloneza. Panowie postawili na ciemne garnitury, czarne muszki i krawaty. U pań zaś dominowały długie suknie balowe w najrozmaitszych kolorach.

 

 

Jednym słowem, szyk, wdzięk i elegancja. Układ choreograficzny przygotowała nauczycielka wychowania fizycznego Alicja Szewczyk. Abiturienci zatańczyli bezbłędnie, za co zostali nagrodzeni oklaskami.

 

 

Część oficjalną zakończyła tradycyjna lampka szampana. Honorata Dziwisz wzniosła toast za pomyślność maturzystów na jednym z najważniejszych egzaminów w życiu, jakim jest matura.


Zabawa do białego rana!


Po polonezie, przemówieniach i obowiązkowej sesji zdjęć, młodzież ruszyła na parkiet. Zabawę zapewnił zespół Mikstura z Radomia. Do tańca nie trzeba było nikogo namawiać, a największe szaleństwa odbywały się przy najbardziej znanych polskich przebojach dance i disco polo.

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: M_Celi
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Kiedy będzie dostępny film video?
23-02-2014, 22:42:48
0
0
odpowiedz

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook