Dzisiaj jest niedziela, 16 czerwca 2019 r., 167 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
(ZDJĘCIA) Wspaniały Bal Studniówkowy uczniów LO im. Jana Kochanowskiego
Dodał: MarBas, 25-01-2016 19:01, odsłon: 13388
fot.M-Margaretto Fotografia
fot.M-Margaretto Fotografia

23 stycznia 2016 roku odbył się Bal Studniówkowy klas maturalnych Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu.

Bal rozpoczęła dyrektor Honorata Dziwisz. Życzyła ona swoim uczniom powodzenia na maturze oraz samych sukcesów w dorosły życiu.

 

Na tej wyjątkowej dla młodzieży uroczystości nie zabrakło również zastępcy dyrektora Bożeny Baryły oraz Grona Pedagogicznego. Swoją obecnością studniówkę zaszczycili Starosta Zwoleński Waldemar Urbański, wicestarosta Arkadiusz Sulima, burmistrz Bogusława Jaworska, wiceburmistrz Włodzimierz Kabus, Przewodniczący Rady Powiatu Edward Rybak, Przewodniczący Rady Miejskiej Paweł Sobieszek, dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej  Krzysztof Jarosz, ksiądz kanonik Bernard Kasprzycki. Nie zabrakło też licznie zgromadzonych rodziców oraz młodzieży.

 

 

W imieniu rodziców podziękowania dla dyrekcji i grona pedagogicznego za włożone starania w wychowanie i edukację dzieci oraz życzenia maturzystom przekazała Przewodnicząca Komitetu Studniówkowego – Iwona Paszkiewicz.

 

 

Uczniowie: Sandra Korycka i Mikołaj Chmielnicki – w imieniu swoich koleżanek i kolegów –podziękowali dyrekcji, wychowawcom, wychowawcom oraz rodzicom za trud, jaki włożyli w ich wychowanie i wykształcenie oraz za pomocną dłoń, którą wyciągali w potrzebie.

 

Po części oficjalnej młodzież zgodnie z tradycją odtańczyła Poloneza. Piękny i efektowny układ był zasługą Alicji Szewczyk. Wszyscy zebrani goście ze wzruszeniem gromkimi brawami podziękowali za tak pięknie wykonany taniec.

 

Uczniowie i zaproszeni goście wspaniale bawili się do białego rana.

 

 

Maturzyści oraz rodzice składają serdeczne podziękowania Dyrekcji, Wychowawcom oraz Gronu Pedagogicznemu za obecność i wyrozumiałość. Szczególne podziękowania kierujemy dla Pani Dyrektor Honoraty Dziwisz za pomoc i wsparcie w przygotowaniu balu studniówkowego. Dziękujemy również Wychowawcom Klasa maturalnych: Panu Leszkowi Pęksykowi – klasa IIIA, Pani Alicji Szewczyk – klasa IIIB, Pani Elżbiecie Pęksyk oraz Pani Annie Gałązkiewicz – klasa IIIC, Pani Katarzynie Dypa – klasa IIID za cierpliwość i opiekę nad klasami. 

 

 

Życzymy Państwu dużo satysfakcji z wykonywanej pracy. Pozostańcie dalej inspiracją dla przyszłych pokoleń.

 

Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego, żeby bal był niezapomnianym przeżyciem dla maturzystów.

 

Drodzy Maturzyści, życzymy Wam, abyście w dorosłym życiu stawiali sobie mądre cele i umieli je realizować. Podążajcie odważnie do sukcesu. Pierwszy egzamin dojrzałości, którym była postawa godna doniosłości Balu Studniówkowego, macie już za sobą. Życzymy wam, aby egzamin maturalny zakończył się takim samym sukcesem!

Komitet Studniówkowy

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: MarBas
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook