Dzisiaj jest środa, 19 grudnia 2018 r., 353 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fabryka Domów Bogucin

W czwartek o godzinie 13:00 zwoleńscy strażacy dostali zgłoszenie, że w Filipinowie (gmina Zwoleń) pali się butla z gazem. W wyniku pożaru poszkodowana została jedna osoba. Kobieta z poparzeniami trafiła do szpitala.



kategoria: Aktualności,Kronika , Top, odsłon: 1717

Poczęstował nieletnią "skrętem" marihuany. 21-latek z powiatu zwoleńskiego zatrzymany za posiadanie narkotyków. Sprawa ujrzała światło dzienne po tym, jak do zwoleńskich policjantów dotarła informacja o 16-letniej mieszkance powiatu, która po imprezie została przewieziona do szpitala w Kozienicach. Marihuaną miał ją częstować 21-letni kolega. Mężczyzna został zatrzymany. Grozi mu od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.



kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 4114
fot. KP PSP Zwoleń

Do pożaru domu jednorodzinnego doszło w piątek rano w miejscowości Stefanów (gm. Przyłęk). Na szczęście nikt nie ucierpiał.



kategoria: Aktualności,Kronika , odsłon: 2640

Dzielnicowy, to policjant "pierwszego kontaktu", dbający o poprawę bezpieczeństwa mieszkańców w swoim rewirze, funkcjonariusz do którego każdy może zwrócić się o pomoc i poradę, przekazać informacje dotyczące bezpieczeństwa. Ważne jest zatem, aby każdy wiedział jak szybko skontaktować się ze swoim dzielnicowym i znał bezpośredni numer telefonu.



kategoria: Aktualności,Kronika , odsłon: 1646

W piątek 20 stycznia w jednym z pensjonatów na południu Polski zatrzymany został 33-letni mieszkaniec powiatu zwoleńskiego. To była wspólna akcja policjantów ze Zwolenia i funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu. Mężczyzna ma na swoim koncie liczna oszustwa. Poszukiwany był kilkoma listami gończymi. Przed organami ścigania ukrywał się od czerwca 2015 roku.



kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2202
Fot. OSP Kazanów

Zgłoszenie o pożarze strażacy odebrali w środę około godziny 17:20. Pierwsza informacja mówiła o tym, że pali się samochód osobowy w miejscowości Wilczy Ług w gminie Tczów. Akcja ratowniczo-gaśnicza trwała 3,5 godziny, a straty wstępnie oszacowano na prawie 150 tysięcy złotych.



kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2945
Fot. ilustracja KPP Zwoleń

27-letni mieszkaniec powiatu zwoleńskiego próbował przekupić policjantów, którzy zatrzymali go do kontroli drogowej. Mężczyzna miał zabrane prawo jazdy za przekroczenie punktów karnych. Teraz za próbę wręczenia łapówki trafił do aresztu. Odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.



kategoria: Aktualności,Kronika , odsłon: 2137

32-letni mieszkaniec gminy Przyłęk miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie, ale to nie przeszkodziło mu wsiąść za kółko. Zauważył go inny kierowca. Mieszkaniec województwa lubelskiego zgłosił policjantom ze Zwolenia podejrzany styl jazdy, a sam postanowił śledzić mężczyznę. Gdy tylko nadarzyła się okazja, zablokował mu drogę i udaremnił dalszą jazdę na podwójnym gazie.



kategoria: Aktualności,Kronika , odsłon: 2584

Strażacy zgłoszenie o pożarze odebrali w czwartek po godzinie 12. Palił się dom jednorodzinny w miejscowości Brzezinki Nowe w gminie Tczów. W akcji ratowniczej udział brali strażacy z Komendy Powiatowej w Zwoleniu oraz ochotnicy z Tczowa i Kazanowa.



kategoria: Aktualności,Kronika , odsłon: 2079
Fot. przykładowa ilustracja

Wszystko wydarzyło się pod koniec ubiegłego tygodnia w miejscowości Rawica Stara w gminie Tczów. Podczas pełnienia służby policjanci z posterunku w Kazanowie zauważyli leżącego w rowie mężczyznę. Okazało się, że uratowali mu życie w ostatniej chwili.



kategoria: Aktualności,Kronika , odsłon: 2376

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:



Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Gózd
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook