Dzisiaj jest środa, 20 marca 2019 r., 79 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Policyjny pościg zakończony zatrzymaniem
Dodał: MaG, 15-12-2017 09:39, odsłon: 760
fot.ilustracja
fot.ilustracja

W ręce zwoleńskich policjantów po wczorajszym wieczornym pościgu wpadł kierowca, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Po zatrzymaniu 38 – letniego mężczyzny, okazało się, że jest on poszukiwany do odbycia kary kilku miesięcy pozbawienia wolności. Teraz dodatkowo odpowie za nie zatrzymanie się do kontroli drogowej i utrudnianie wykonywania czynności służbowych przez funkcjonariuszy Policji.

- Wczoraj około godziny 18.00 policjanci z referatu patrolowo - interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu podczas patrolowania miasta zauważyli samochód, którym jak wynikało z posiadanych przez nich informacji może poruszać się osoba poszukiwania. Funkcjonariusze chcieli zatrzymać podejrzany pojazd do kontroli drogowej, jednak kierowca na widok radiowozu zaczął uciekać - informuje Agnieszka Kołdej z KPP w Zwoleniu - Pomimo, wyraźnych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierowca nie zamierzał się zatrzymać. Uciekając ze znaczną prędkością ulicami miasta złamał liczne przepisy oraz zmusił innych kierowców do niebezpiecznych manewrów na drodze.  Po trwającym około 20 minut pościgu policjanci zatrzymali 38 – latka, który po wyjściu z samochodu próbował jeszcze uciekać. Zatrzymany mężczyzna to mieszkaniec Zwolenia, który poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności - dodaje Agnieszka

 

Teraz 38 - latek za swoje czyny odpowie przed sądem. Zgodnie z nowym przepisami, za popełnione przestępstwo, jakim jest nie zatrzymanie się do kontroli drogowej, grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
DAM PRACE - RECEPCJONISTKA
DAM PRACE - RECEPCJONISTKA
ZATRUDNIĘ OSOBĘ DO PRACY NA RECEPCJI. KONTAKT: 519 188 682
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook