Dzisiaj jest środa, 20 marca 2019 r., 79 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
[ZDJĘCIA, WIDEO] Wyjątkowy i uroczysty Dzień Kobiet w Zwoleniu. Były piękne tulipany i życzenia od panów
Dodał: MaG, 08-03-2018 20:37, odsłon: 2373

Były kwiaty, życzenia i tort. Gminno-Powiatowy Dzień Kobiet w Zwoleniu to już tradycja. W czwartek 8 marca w Domu Kultury nie brakowało pięknych kwiatów, wyjątkowych życzeń i występów artystycznych.

Krzysztof Małek, instruktor Domu Kultury w Zwoleniu od prezentacji czarującego wiersza rozpoczął oficjalną część uroczystości z okazji Dnia Kobiet specjalnie przygotowanej dla pań  pracujące zawodowo i społecznie zarówno w Gminie Zwoleń, jak i w Starostwie Powiatowym w Zwoleniu.

Życzenia zaproszonym paniom składali ze sceny starosta Waldemar Urbański, wicestarosta Arkadiusz Sulima, sekretarz Gminy Zwoleń Mirosław Chołuj, przewodniczący Rady Powiatu Edward Rybak oraz przewodniczący rady miejskiej Paweł Sobieszek.


- W tym dniu drogie Panie, składamy wam wszystkim ale również kobietom, które reprezentują powiat zwoleński, najlepsze życzenia. Cieszymy się, że możemy być z wami  i wręczyć wam kwiaty jako dowód naszego wspaniałego szacunku dla was i w podziękowaniu dla waszej pracy zarówno w domu jak w zakładach pracy – mówił  Waldemar Urbański starosta zwoleński

Razem z burmistrz Bogusławą Jaworską kwiaty w imieniu wszystkich zaproszonych kobiet odbierały wójt Kazanowa Teresa Pancerz-Pyrka, dyrektor Domu Kultury Anna Wieczerzyńska, sekretarz powiatu Edyta Sulima, Elżbieta Lange – skarbnik powiatu, Maria Kalbarczyk – skarbnik Gminy Zwoleń. A dla wszystkich pań były obowiązkowo tulipany i słodkie niespodzianki.

 

W trakcie uroczystości była również niespodzianka. Było to specjalne wyróżnienie dla Elżbiety Nowakowskiej, która za duży i wyjątkowy wkład pracy na rzecz organizacji pozarządowej  Zwoleński Uniwersytet Trzeciego Wieku w Zwoleniu.


Pamiątkowy  dyplom Elżbiecie Nowakowskiej wręczyła burmistrz Zwolenia

Bogusława Jaworska oraz starosta zwoleński Waldemar Urbański
      

Część artystyczną otworzył występ seniorów z grupy „Pogodna Jesień”. Potem na scenie królowali seniorzy ze zwoleńskiej grupy artystycznej „Kompany”, która działa pod kierunkiem Józefa Biernata z Pionek. Na zakończenie na scenie zaprezentował się  Radosław Suwała wychowanek Zwoleńskiego Domu Kultury.   

Uroczystość zakończyła się skosztowaniem specjalnie przygotowanego

na tą okazję tortu oraz lampką szampana

 Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook