Dzisiaj jest poniedziałek, 17 czerwca 2019 r., 168 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
W sierpniu rozpocznie się przebudowa klatki schodowej w Publicznym Przedszkolu nr 1!
Dodał: KamZap, 25-07-2018 15:43, odsłon: 947
Umowę na wykonanie zadania z wyłonionym w przetargu wykonawcą podpisała Burmistrz Zwolenia Bogusława Jaworska.  Wykonawcę reprezentował właściciel Grzegorz Staniak. Fot. UM Zwoleń
Umowę na wykonanie zadania z wyłonionym w przetargu wykonawcą podpisała Burmistrz Zwolenia Bogusława Jaworska. Wykonawcę reprezentował właściciel Grzegorz Staniak. Fot. UM Zwoleń

W czwartek, 19 lipca w Urzędzie Miejskim w Zwoleniu burmistrz Zwolenia Bogusława Jaworska podpisała umowę na wykonanie zadania pn. „Przebudowa wewnętrznej klatki schodowej w budynku Przedszkola Publicznego nr 1”. Realizacją inwestycji zajmie się Zakład Zabezpieczeń Przeciwpożarowych STANPOŻ z Lublina, którego właścicielem jest Grzegorz Staniak. Firma swoje prace wyceniła na kwotę ponad 265 tysięcy złotych.

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa wewnętrznej klatki schodowej przedszkola. W ramach prac wykonane zostaną: montaże urządzeń służących do usuwania dymu wraz z napowietrzeniem w obydwu klatkach schodowych, wymiana istniejących hydrantów, wymiana balustrady na klatce schodowej oraz drzwi wewnętrznych i okien zgodnie z podziałem budynku na strefy pożarowe.

 

Ponadto wykonawca wyposaży przedszkolne drogi ewakuacyjne w awaryjne oświetlenie ewakuacyjne, a także wykona drzwi wejściowe do piwnicy o odporności ogniowej E130.

 

 

Roboty budowlane mają za zadnie dostosowanie istniejącego budynku przedszkola do obowiązujących przepisów pożarowych.

 

Teren budowy wykonawcy został przekazany zaraz po podpisaniu umowy. Prace firma rozpocznie w sierpniu.   
Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook