Dzisiaj jest sobota, 16 lutego 2019 r., 47 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Razem przeszli 7 kilometrów. VI Ogólnopolski Marsz „Nordic Walking Studentów UTW 2018”.
Dodał: MaG, 15-05-2018 19:33, odsłon: 791
fot.EN
fot.EN

W poniedziałek Słuchacze Zwoleńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku rozpoczęli marsz z kijkami w ramach VI Ogólnopolskiego Marszu Nordic Walking Studentów UTW 2018.

Dwunastoosobowa  grupa wystartowała ze Stadionu Zwolenianki, przeszli z kijkami ulicą Chopina, następnie Słowackiego do Strykowic Podleśnych. Dalej trasa biegła wśród starych rozsypujących się wierzb do dawnych posiadłości Karczewskich, nad zalewem zatrzymali się na odpoczynek.

 

Po krótkiej przerwie, dalsza trasa ulicą Perzyny i powrót do domów.  Grupę prowadziła Basia Tkaczyk, a przeszli  trasę o długości 7 km.  


Organizatorem głównym Marszu było Stowarzyszenie „Akademia Złotego Wieku" - Uniwersytet Trzeciego Wieku w Wejherowie, a współorganizatorami - Polska Federacja Nordic Walking, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz na naszym terenie prezes Zwoleńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Barbara Biskupska.Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Gózd
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook