Dzisiaj jest niedziela, 19 maja 2019 r., 139 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Monitory dotykowe trafią do szkoły w Sycynie i Paciorkowej Woli
Dodał: MaG, 20-05-2018 21:09, odsłon: 662
fot.UGZ
fot.UGZ

28 tysięcy złotych zostanie przeznaczonych na zakup dwóch interaktywnych monitorów dotykowych, które trafią do Publicznej Szkoły Podstawowej w Sycynie oraz Publicznej Szkoły Podstawowej w Paciorkowej Woli.

Decyzję o przyznaniu dofinansowania naszym placówkom oświatowym podjął zespół powołany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Środki te pochodzą z Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019 „Aktywna Tablica”. W ramach programu wsparcie finansowe otrzymało tym razem 446 szkół prowadzonych przez 208 organów.


Warto przypomnieć, że programem  Ministerstwa Edukacji Narodowej „Aktywna Tablica” były już objęte w roku ubiegłym nasze placówki: Publiczna Szkoła Podstawowa w Baryczy Nowej oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwoleniu. Szkoły te otrzymały na zakup sprzętu interaktywnego po 14 tysięcy złotych.


Publiczna Szkoła Podstawowa w Baryczy Nowej dzięki otrzymanym środkom zakupiła dwie tablice interaktywne, cztery projektory oraz cztery zestawy głośników. Z kolei Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwoleniu zakupiła trzy tablice interaktywne wraz z głośnikami i projektorami ultraogniskowymi.


Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook