Dzisiaj jest poniedziałek, 22 kwietnia 2019 r., 112 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Inwestycje drogowe w Gminie Zwoleń! Przebudowa drogi w Baryczy Kolonii oraz drogi dojazdowej Strykowice Błotne – Mieczysławów
Dodał: MaG, 01-06-2018 14:04, odsłon: 1258
fot.UGZ
fot.UGZ

W marcu Burmistrz Bogusława Jaworska podpisała umowy na wykonanie zadania pn. „Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Zwoleń”. Zadanie to zostało podzielone na dwie części. Z czego pierwsza odnosiła się do przebudowy drogi gminnej w miejscowości Barycz Kolonia, zaś druga do przebudowy odcinka drogi gminnej dojazdowej Strykowice Błotne – Mieczysławów.

Przebudowa odcinka drogi gminnej dojazdowej Strykowice Błotne – Mieczysławów została już zakończona. Jej realizacją zajęła się warszawska firma Aglet, która swoją pracę wyceniała na ponad 263 tys. zł.

 

 

W połowie maja rozpoczęły się prace związane z przebudową drogi gminnej w miejscowości Barycz Kolonia. Wykonawca – zwoleńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych  obecnie przygotowuje drogę pod nową nawierzchnię.

 

Przedmiotem zamówienia jest położenie nawierzchni asfaltowej na kilometrowym odcinku drogi wraz z robotami towarzyszącymi. Zadanie to opiewa na kwotę ponad 171 tys. zł.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook