Dzisiaj jest środa, 20 marca 2019 r., 79 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Gmina ubiega się o dofinansowanie modernizacji boiska piłkarskiego przy ul. Sportowej w Zwoleniu!
Dodał: KamZap, 18-04-2018 14:31, odsłon: 495
UG Zwoleń
UG Zwoleń

Gmina Zwoleń złożyła wniosek do Urzędu Marszałkowskiego o dofinansowanie zadania „Modernizacja boiska piłkarskiego przy ul. Sportowej w Zwoleniu”. Środki o które aplikujemy przyznawane są w ramach dotacji celowej z programu  „Mazowieckie Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2018”. Złożony przez gminę wniosek opiewa na kwotę 197 345,14  zł., co stanowi 73% wszystkich kosztów modernizacji boiska. 

Zakres planowanych prac modernizacyjnych obejmie między innymi zakup i montaż trybuny boiska na 200 miejsc. Ponadto planuje się wykonanie oświetlenia boiska, zakup i montaż piłkochwytów oraz dwóch bramek piłkarskich z tulejami i siatkami. W projekcie uwzględniono także ogrodzenie boiska oraz zakup stojaków rowerowych.

 

Obecnie boisko wykorzystywane jest do prowadzenia zajęć treningowych drużyn piłkarskich klubu MKS Zwolenianka. Boisko piłkarskie po modernizacji będzie obiektem spełniającym wszelkie standardy bezpieczeństwa. Przeprowadzone działania pozwolą spełnić wymogi licencyjne Polskiego Związku Piłki Nożnej dla drużyn młodzieżowych, jak i seniorskich na odbywanie meczów piłkarskich prowadzonych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej i Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

Dzięki inwestycji wykorzystanie będzie efektywniejsze. Z obiektu będą korzystać również szkoły gminne organizujące wszelkie zawody sportowe. Boisko będzie także wykorzystywane  do organizacji różnych imprez okolicznościowych i środowiskowych. Z obiektu mieszkańcy Gminy Zwoleń będą korzystać nieodpłatnie.

Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook