Dzisiaj jest niedziela, 16 czerwca 2019 r., 167 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Będzie nowa fontanna przez urzędem. Umowa już podpisana
Dodał: MaG, 04-09-2018 20:12, odsłon: 2710
wizualizacja
wizualizacja

Fontanna, fotel renesansowy, tabliczki z fraszkami i posąg Urszulki. Już wkrótce park przed urzędem miejskim zyska elementy małej architektury

Pod koniec sierpnia w Urzędzie Miejskim w Zwoleniu została podpisana umowa na wykonanie zadania „Przebudowa fontanny z elementami małej architektury”. Realizacją inwestycji zajmie się zwoleński Zakład Projektowo Usługowy „ZNAK” Wawrzak, który swoje prace wycenił na 582 566,13 zł.


Przedmiotem zamówienia jest nie tylko wykonanie nowej fontanny, która jednocześnie będzie wodnym placem zabaw dla dzieci, ponieważ powstanie na poziomie chodnika, w którym zamontowane będą podświetlane dysze. W parku zostaną ponadto zamontowane tablice z fraszkami, fotel renesansowy imitujący fotel Jana Kochanowskiego oraz posąg Urszulki.


Gmina Zwoleń na realizację zadania otrzymała ponad 209 tysięcy złotych. Decyzję o dofinansowaniu inwestycji podjęła w październiku 2017 roku Rada Stowarzyszenia „Dziedzictwo i Rozwój”. Rada uznała, że złożony przez gminę wniosek jest zgodny z Lokalną Strategią Rozwoju.

 

Umowę na przebudowę fontanny z wyłonionym w przetargu wykonawcą podpisała Burmistrz Zwolenia Bogusława Jaworska. Realizacją tego zadania zajmie się Zakład Projektowo Usługowy „ZNAK” Wawrzak.

 

Do przetargu przystąpiły trzy firmy, wśród których oprócz zwoleńskiego zakładu „ZNAK” była firma Kamieniarska Road Memory Sławomir Chudoba z Grabowca z ceną ofertową 699 000,00 zł i firma Gutkowski Jan Gutkowski z Leszna  z kwotą za wykonanie inwestycji  opiewająca na 785000,00 zł.


Otrzymane wsparcie w kwocie 209 093,00 zł pochodzi z „Europejskiego Fundusz Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Inicjatywa LEADER: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook