Dzisiaj jest poniedziałek, 22 lipca 2019 r., 203 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
[FOTO, WIDEO] Milionowe inwestycje i oddana praca na rzecz zwoleńskiego samorządu. Burmistrz Jaworska podsumowała kadencję
Dodał: MaG, 14-10-2018 09:04, odsłon: 2112
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass

118 milionów złotych. To koszt wszystkich inwestycji zrealizowanych przez gminę Zwoleń w ciągu ostaniach 12 lat. We wtorek, 9 października w zmodernizowanym obiekcie kina Świt odbyło się spotkanie podsumowujące trzy kadencje pracy w samorządzie Miasta i Gminy Zwoleń Burmistrz Zwolenia Bogusławy Jaworskiej.

 

Przy wypełnionej po brzegi sali kinowej burmistrz Bogusława Jaworska mówiła nie tylko o zrealizowanych w ostatnich dwunastu latach inwestycjach, ale również o wydarzeniach i najważniejszych działaniach na rzecz lokalnej społeczności.

 

Wtorkowe spotkanie rozpoczął mini koncert fortepianowy Marcina Wieczorka


Zanim jednak burmistrz przedstawiła swoje sprawozdanie przedstawiciele stowarzyszenia Współpracy Polska-Wschód: prezes Józef Bryll, wiceprezesi dr Jerzy Smoliński i Leszek Słomkowski oraz prof. Henryk Bednarczyk prezes Stowarzyszenia Oświatowego Sycyna i Mirosław Ciura członek sycyńskiego stowarzyszenia przekazali gminie na ręce Burmistrz Bogusławy Jaworskiej fortepian pochodzący z Ukrainy.   

 


Dalsza część spotkania poświęcona została całkowicie podsumowaniu 12 lat pracy burmistrz Jaworskiej. W ciągu trzech kadencji burmistrz na inwestycje gmina wydatkowała imponującą kwotę 118 mln zł. W tym czasie powstało między innymi: wiele nowych dróg, powierzchni parkingowych, chodników, terenów rekreacyjnych, sieci kanalizacyjnych, zwodociągowano w 100% całą gminę, wybudowano nowoczesny Urząd Miejski, poddano termomodernizacji obiekty oświatowe i kulturalne oraz wyremontowano obiekty sportowe. Zakończyła się również przebudowa zabytkowego budynku kina. Wszystkie te inwestycje nie tylko dobrze służą mieszkańcom ale również cieszą oko naszych gości.

 


Wyjątkowe podziękowanie
Bukiety kwiatów, słowa podziękowania za współpracę i życzenia dalszej drogi pełnej sukcesów życzyli goście odchodzącej ze stanowiska burmistrza zaproszeni goście. W śród nich byla: Bożenna Pacholczak Wiceprzewodnicząca Sejmiku, Dariusz Piątek dyrektor WORD, Ilona Jaroszek dyrektor Muzeum Wsi Radomskiej, starostowie, wójtowie, radni, dyrektorzy i kierownicy lokalnych instytucji, stowarzyszeń i zespołów folklorystycznych, księża oraz sołtys.

 


 

 

 

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook